Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • OTOKOÇ 2. EL, “GÜVEN”DE BULUŞMAYA DAVET EDİYOR

OTOKOÇ 2. EL, “GÜVEN”DE BULUŞMAYA DAVET EDİYOR

23 Ağustos 2023 , Çarşamba 18:25
OTOKOÇ 2. EL, “GÜVEN”DE BULUŞMAYA DAVET EDİYOR

OTOKOÇ 2. EL, “GÜVEN”DE BULUŞMAYA DAVET EDİYOR

 

Otokoç 2. El’in kurumsal ve güvenilir ikinci el hizmetlerini vurgulayan yeni reklam filmi

“Güvende Buluşalım” yayında.

 

Türkiye’de kurumsal ikinci el araç satışının lideri Otokoç 2. El’in güvenilir ve profesyonel ikinci el hizmetlerini vurgulayan yeni reklam filmi yayınlandı.

 

Türkiye’nin otomotiv tarihini başlatan Otokoç Otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren ve farklı segmentlerde geniş araç yelpazesi sunan Otokoç 2.El’in kurumsal ve güvenilir marka imajını yansıtan “Güvende Buluşalım” adlı reklam filminde; 7 Gün/500 KM İade Garantisi, Mekanik Garanti, Kredi Fırsatları, Takas, Nakit Araç Alım, Geniş Şube Ağı, Ücretsiz Ekspertiz, Online Satış gibi birçok farklı ikinci el hizmetleri işleniyor. Kurumsal ikinci el otomotiv sektörünün lider oyuncusu olan Otokoç 2. El'in farkını ortaya koymayı hedefleyen yeni filminde, ikinci el araç alım sürecindeki bir ailenin endişeleri, esprili ve çarpıcı bir dille anlatılıyor.

 

Otokoç 2. El’in marka yüzü olan ünlü oyuncu Tansel Öngel, filmde yine “Güven” karakteriyle yer alırken, ailenin karar sürecinin merkezindeki oğluna da ünlü komedyen Tahsin Hasoğlu hayat veriyor.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan, Otokoç Otomotiv Pazarlama ve Dijital Platformlar Lideri Esra Arslanbaş Kaynak, “Otokoç 2. El olarak kurumumuzun 95 yıllık sektör tecrübesiyle müşterilerimizin kendini her anlamda güvende hissettiği bir marka olarak hizmet veriyor, araç satın alırken veya satarken tüm süreçlerin en kolay, hızlı ve şeffaf şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Yeni dönemin yükselen değeri kurumsal ikinci el otomotiv sektörünün lider oyuncusu Otokoç 2. El olarak, yeni reklam filmimizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Amacımız, bu yolculukta müşterilerimize her zaman en iyi deneyimi yaşatabilmek ve bunu ifade etmek.” diye konuştu.Yorum Yazın