Facebook
Twitter
Başa Dön

Oreo'yla açıl hayata

7 Mart 2016 , Pazartesi 09:43
Oreo'yla açıl hayata
OREO, dünya çapında kampanya başlattı. Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 50’den fazla ülkede başlayacak olan kampanyayla "Büyüdükçe ve çocukluk yıllarımızdan uzaklaştıkça kaybettiğimiz o hayata açılma cesaretini tekrar içinde bulabilirsin" mesajını veriyor.
 
Yaş aldıkça hayatımızda meydana gelen davranış değişikliklerini gözler önüne sermeyi amaçlayan kampanya, sayıları giderek artan OREO severleri, dünyayı, OREO’nun gözünden görmeye teşvik ediyor.
 
Yeni kampanya, evrensel tüketici anlayışlarını yerel özellikleri ve kültürü yansıtacak şekilde kullanarak, markanın dünyanın dört bir yanında ortak bir global platform oluşturma başarısına dayanıyor.
 
Aydilge’nin sesinden OREO’yla açıl hayata…
Reklam filmini, son günlerin en popüler dizilerinden Kiralık Aşk’ın dillere destan şarkısını da seslendiren Aydilge seslendiriyor.
 
“OREO’yla Açıl Hayata” Türkiye kampanyası, animasyon TV reklamı, dijital içerik serileri ve mağaza içi satış noktalarında yapılacak yoğun iletişim çalışmalarını içeriyor İletişim çalışmalarının ortak noktası, kampanyayla paralel olarak OREO aracılığıyla hayata açılmak için bir cesaret bulmak, o çocuksu merakı tekrar yakalamak olarak şekilleniyor.
 
Reklam filmi künyesi: 
Reklamveren: Kent Gıda 
Marka: OREO
Reklamveren Yetkilileri: Elif Emiroğlu, Duygu Özer
Global Reklam Ajansı: The Martin Agency
Kreatif Reklam Ajansı: FCB ARTGROUP
Yaratıcı Ekip: Engin Kafadar, Banu Kırca, Umut Göçmen, Neslişah Çengeş, Yağız Hilalli
Müşteri İlişkileri Ekibi: Füsun Akay Eroğlu, Melis Çubukcuoğlu
Stratejik Planlama: Erol Toksoy
Jingle Söz Adaptasyonu ve Seslendirme: Aydilge 
Müzik Kayıt: Jingle Jungle 
Medya Ajansı: Starcom
 


Yorum Yazın