Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • OPET "Kaçan Otobüs" filmiyle ekranlarda…

OPET "Kaçan Otobüs" filmiyle ekranlarda…

1 Haziran 2016 , Çarşamba 09:54
OPET "Kaçan Otobüs" filmiyle ekranlarda…
OPET’in 2016 yılı kurumsal imaj kampanyası için A Milli Takım oyuncusu Arda Turan ile gerçekleştirdiği ilk reklamın ardından 2’nci film de yayına girdi. "Kaçan Otobüs" adını taşıyan film, Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlar Resmi Akaryakıt Tedarikçisi olan OPET’in Avrupa Kupası yolundaki Milli Takım’a destek mesajlarını içeriyor. OPET'in enerjisini Arda Turan'ın sempatik tavırlarıyla izleyiciye aktaran filmde Arda Turan’ın takım arkadaşlarını taşıyan milli takıma otobüsüne yetişmeye çalışırken yaşadıkları mizahi bir dille anlatılıyor.
 
Film, OPET'in tuvaletinde biraz fazla vakit geçiren Arda Turan'ın milli takım otobüsünü kaçırmasıyla başlıyor. Arda Turan, otobüse yetişmek için önce OPET'ten akaryakıt alan bir ‘teyze’nin arabasına, sonra yoldan geçen bir vatandaşın motosikletine, en son da Fenerbahçe taraftarlarının minibüsüne biniyor ve sonunda takım arkadaşlarını taşıyan otobüse yetişiyor. Milli maçlarda tüm ülkenin tek yürek olduğunun anlatıldığı filmde, bütün takımların taraftarları Arda Turan'ı ve milli takımı Euro 2016’da ülkemizi temsil etmek üzere yolcu ediyor. 
 
İstanbul'un çeşitli bölgelerinde, 80 kişilik bir ekiple gerçekleşen reklam filminin çekimleri toplam 4 günde tamamlandı. Çekimlerde zorlu sahneler için dublör ekibi sette hazır bulundu. Özellikle araba sahnelerinde yollar özel izinle trafiğe kapatılarak çekim için güvenli bir ortam sağlandı. 
 
Reklam filmini izlemek için lütfen tıklayın
 
Reklam filminin künyesi:
REKLAM VEREN Opet
REKLAM AJANSI Rafineri
ADI Kaçan Otobüs
SÜRE / BOYUT 94 sn”
YÖNETMEN Bahadır Karataş
CCO Emre Kaplan
YARATICI YÖNETMEN Can Erdoğan, Setenay Özcan Yıldırım
YARATICI GRUP Saydan Çelik, Uğur Matban, Sezer Üstüngel, Emirhan Dilege
MARKA TAKIMI Ekin Kutevu, Erbek Onur, Melike Aşcı, Ecem Gök, Aslı Aksu
AJANS PRODÜKSİYON EKİBİ Kerem İlbeyli, Levent Köstepen
YAPIM ŞİRKETİ Film Park
 

Medya
VİDEO İZLE

Yorum Yazın