Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • ON İletişim'den SADE'ye iletişim desteği

ON İletişim'den SADE'ye iletişim desteği

27 Nisan 2022 , Çarşamba 16:36
ON İletişim'den SADE'ye iletişim desteği

ON İletişim’den Sürdürülebilirlik Adımları Derneği’ne iletişim desteği

Türkiye’de sürdürülebilirlik çalışmalarının yaygınlaştırılması, etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Sürdürülebilirlik Adımları Derneği (SADE), ON İletişim ile iş birliği yapmaya başladı. Son yıllarda sürdürülebilirlik değeri yaratmayı ve sürdürülebilirlik iletişimini yaptığı çalışmaların merkezine alan ON İletişim, SADE’nin kurumsal iletişim, medya ilişkileri yönetimi, konu ve gündem yönetimi gibi iletişim çalışmalarına destek verecek.

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına ulaşmak için ortak çalışmanın gücüne inanan SADE, bu alanda farkındalık yaratmak, var olan etkiyi artırmak ve kurumlarla bireyleri harekete geçirmek için projeler ve etkinlikler gerçekleştiriyor. SADE’nin yarattığı değerlerin daha fazla kurum ve kişiyle buluşması için çaba sarf edecek olan ON İletişim, sürdürülebilirlik hedeflerine giden yolda sürece katkı sağlamayı hedefliyor.

SADE'ye destek veren ON İletişim'in danışmanlık yaptığı markalar ve organizasyonlar ise şöyle sıralanıyor: Alize Ocean Racing, Anadolu Efes Spor Kulübü, Corendon Airlines, Eczacıbaşı Spor Kulübü, Eker Süt Ürünleri, Salomon Türkiye, Olgar, SPX, 57.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, Argeus Travel & Events, Akra Gran Fondo, Tour Of Antalya, Merrell Alanya Ultra Trail, Salomon Cappadocia Ultra Trail.Yorum Yazın