Facebook
Twitter
Başa Dön

Omo'dan yeni reklam

9 Şubat 2016 , Salı 11:40
Omo'dan yeni reklam
10 yılı aşkın süredir “Kirlenmek Güzeldir” felsefesiyle ebeveynlere ilham veren OMO, Ocak ayında yayına giren yeni kampanyası ile bu felsefeyi bir adım daha ileri taşıyor. “Kirlenerek öğrenmek, onları geleceğe hazırlar” diyen OMO, çocukların geleceği için keşfederek ve deneyerek büyümelerinin önemini vurguluyor.
 
İlk olarak OMO Kirlenmek Güzeldir Facebook sayfasından yayınlanan ve ardından diğer mecralarda yer alan yeni reklam filmi, tüketiciler tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Facebook sayfasından yayınlandığı ilk 10 günde, toplam 4,5 milyon kişiye ulaşan, yaparak ve deneyimleyerek öğrenmenin, çocukların gelişimine olan katkısının hikayeleştirildiği reklam filmine, Mehmet Aslantuğ da sesiyle hayat veriyor. 
 
OMO Global ekibi çekimler için Türkiye’deydi
OMO Global reklam ajansı Mullen Lowe London ve Türkiye reklam ajansı Mullen Lowe Istanbul tarafından hazırlanan reklam filminin sanat yönetmenliğini Alex Okada, yönetmenliğini ise Marcus Soderlund yaptı. Academy Films prodüksiyon ajansının gerçekleştirdiği çekimler ise İstanbul ve Brezilya’da yapıldı.
 
Reklam filmini izlemek için lütfen tıklayın
 
 

Medya
VİDEO İZLE

Yorum Yazın