Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • NN Hayat ve Emeklilik yeni reklamıyla ekranlarda

NN Hayat ve Emeklilik yeni reklamıyla ekranlarda

10 Mayıs 2016 , Salı 09:00
NN Hayat ve Emeklilik yeni reklamıyla ekranlarda
NN Hayat ve Emeklilik, müşterilerinin finansal geleceklerini güvence altına almak için “Önce Sen” demeyi sürdürüyor. 19 Nisan tarihinde yayınlanmaya başlanan reklam filminin odağında aile olma, mezuniyet sevinci ve sevdikleriyle keyifli zaman geçirme gibi mutlu anlar ve evrensel duygular yer alıyor. 
 
NN Group’un uluslararası değerlerinin, 170 yıllık köklü deneyiminin ve marka özünün aktarıldığı reklamda, markanın müşterilerinin ihtiyaçlarının farkında olduğunun altı çiziliyor. NN Hayat ve Emeklilik, reklamda herkesin farklı hayalleri, beklentileri ve ihtiyaçları olduğunu ancak finansal gelecek konusunda her zaman müşterilerinin önceliklerini bildiğini ve önemsediğini vurguluyor. NN Hayat ve Emeklilik, benimsediği “Önce Sen” anlayışının altını çiziyor ve “Sevdiklerini korumak ve geleceğini güvence altına almak için ‘Önce Sen” diyor. 
 
“Önce Sen”, NN’in uluslararası değerlerini en yalın haliyle özetliyor ve müşterilerinin önceliklerini daima yaptığı her işin odağına aldığını vurguluyor. “Önce Sen” sadece bir reklam söylemi değil; hayatta öncelik verdiklerimizi, en değer verdiklerimizi korumamız gerektiğini hatırlatmayı ve onları korumak için ne yapmamız gerektiği konusunda yol göstermeyi amaçlayan bir marka yaklaşımı. NN Hayat ve Emeklilik, 2015 yılından bu yana tüm çalışmalarını ve kampanyalarını “Önce Sen” yaklaşımının ışığında gerçekleştiriyor. 
 


Yorum Yazın