Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Nike'tan "Sınırsız ol" kampanyası

Nike'tan "Sınırsız ol" kampanyası

15 Ağustos 2016 , Pazartesi 09:09
Nike'tan "Sınırsız ol" kampanyası
Nike, Just Do It – ‘Sınırsız’ kampanyasının ikinci filmi ‘Sınırsız Ol’ kampanyasında birçok ünlü sporcuyu bir araya getiriyor. Kampanya ‘Sınırsız Gelecek’ filmi de olmak üzere Ağustos ayı boyunca sunulacak birçok sporcu kısa filmini içeriyor. Nike’ın yeni filmi, bu yaz düzenli olarak sınırlarını zorlayan ve sınırsız potansiyeli kanıtlayacak hem amatör hem de şampiyon sporculara bir övgü niteliği taşıyor. 
 
The Daniels tarafından yönetilen film, İngilizce versiyonunda aktör Oscar Isaac, Türkiye’de ise Emre Altuğ’un sesiyle izleyiciye ulaşıyor. Filmde önemli sporcular Aaron Gordon, English Gardner, Giancarlo Stanton, Kevin Durant, Mo Farah, Neymar Jr., Nyjah Huston, Serena Williams, Su BingTian ve Zach LaVine yer alıyor. 
 
Nike başarı getiren yeni ürün ve inovasyonlarını bu filmde en üst seviyedeki sporcularla kutluyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi ve ‘Sınırsız Ol’ kampanyasının İstanbul’da 19 gün boyunca çeşitli spor aktiviteleriyle renklenecek programına nike.com/Istanbul adresinden ulaşılabilir. Bu yaza özel sunulan inovasyonları yakından tanımak isteyenler ise, nike.com üzerindeki ürünlere 21 Ağustos tarihine kadar ücretsiz kargo ile ulaşabiliyor. 
 


Yorum Yazın