Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Nestea ile "Serinlik İddiası" başladı

Nestea ile "Serinlik İddiası" başladı

23 Mayıs 2016 , Pazartesi 10:11
Nestea ile "Serinlik İddiası" başladı
Nestea soğuk çay, yazın sıcak günlerine serin bir başlangıç yapmaya çağırıyor. Yılın en serinleten ve en iddialı yarışması Nestea “Serinlik İddiası” başladı. 
 
Oyuncular Şahin Irmak ve Ayça Erturan’ın birbirinden eğlenceli iddiaları sayesinde bazen sıcaktan bunalanlar, bazen acıdan yananlar, bazen yalnızlar bazen de âşıklar Nestea ile serinliyor. Yarışmacıların her bölümde ayrı bir iddiaya tutuştuğu yarışmada iddialar Nestea sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerin yaptığı önerilerle belirleniyor. 
 
En çok Nestea’yi içiren yarışmacının kazandığı ilk iddianın çekimleri Beşiktaş Çarşı’da gerçekleştirildi. “Acı Bombası” iddiasında Şahin ve Ayça acılı çiğköfteleri yiyenleri Nestea ile serinletti. Ortaköy’de gerçekleştirilen ikinci iddiada ise Şahin ve Ayça simit arabalarının başına geçerek simit sattı, satış yaptıkça müşterilerine Nestea içirdi. Bu hafta yayına girecek olan Ortaköy’deki serinlik iddiasını Şahin mi yoksa Ayça mı kazanacak? Önümüzdeki haftanın “serinlik iddiası” ne olacak merak ediliyor. Nestea sosyal medya hesaplarını takipte kalın
 
Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek “serinlik iddiası” hem serin hem de eğlenceli bir yaza başlangıç yaparken sürpriz hediyelerle de sevindiriyor. Nestea’nin sosyal medya hesapları üzerinden devam eden “serinlik iddiası” üniversite şenlikleri ve sokak etkinlikleri ile devam edecek. 
 
Proje künyesi
Reklamveren: Nestlé Waters Türkiye
Reklamveren Yetkilileri: Tolga Ünvan, Bahar Turunç
Reklam Ajansı: Dekatlon Buzz
Proje Genel Koordinatörü: Vadi Efe
Yaratıcı Konsept: Emir Kaymakoğlu
Proje Yöneticisi: Nurşah Akarçay
Operasyon Yönetimi: Aytaç Yazıcı, Sercan Türk
Grafik Tasarım: Yıldıray Özliyen, Burak Uluhan, Atacan Güçlüol
Yapım Şirketi: Muse
Yapım Ekibi: Özgür Keskin, İsmail Yüksel, Fuat Kaynakçı, Okan Saykun, Onur Yıldız, Reha Kocabaşoğlu
Sosyal Medya Ajansı: Format C
Medya Planlama: Mindshare
 


Yorum Yazın