Facebook
Twitter
Başa Dön

Nescafé'den yeni reklam

4 Mayıs 2016 , Çarşamba 08:58
Nescafé'den yeni reklam
Türkiye’nin en sevilen kahvesi Nescafé, kolay hazırlanışıyla evde kafe hissi yaratan Latte, Mocha ve Cappuccino ürünleri için, baristalarla evini kafeye çeviren gençlerin karşılaşmasını anlatan yeni reklam filmini yayınladı. Film, evde Latte yapıldığını duyan baristaların evi basmasını ve nasıl evde Latte yapılabildiğinin sırrını öğrenmeye çalışmasını konu alıyor.
 
Filmde, evlerinin baristalarca basılmasına önce korkup şaşıran gençler, sonrasında Lattenin sırrını aradıklarını duyunca rahat bir şekilde sadece Latte değil Cappuccino ve Mocha da yapabildiklerini anlatıyorlar. Baristaların bu işin sırrını çözmeye yönelik “Makina nerede?” gibi sorularına karşın gençlerin “Makina yok! Kettle.” diye verdikleri cevaplar da, ortaya izleyiciyi güldüren diyaloglar çıkarıyor.
 
Yeni kampanyasıyla NESCAFÉ, Latte’ye vurgu yaparak ve kafelerde trend olan kahve çeşitlerinin evde kolayca yapılabileceği yenilikçi ürünler sunarak tüketicileri “Evlerini kafeye çevir” meye davet ediyor. Son zamanlarda kafelerde Latte içme kültürünün yaygınlaşmasına gönderme olarak hazırlanan reklam filminin devam serisinde baristalarla gençler arasındaki atışmaların nereye gideceği merakla bekleniyor.
 
Reklamveren: NESCAFÉ
Reklamveren Temsilcisi: Pınar Öney, Burçin Alev Ekşi, Elif Yonca, Gülçin Şekerci
Reklam Ajansı: Publicis Yorum
Kreatif Direktör: Can Faga
Yaratıcı Ekip: Cihangir Gümüş, Ali Bozkurt, Egemen Can Vural, Hakan Sertağaç
Stratejik Planlama: Selda Sedes, Zeynep Bortaçina
Müşteri İlişkileri: Gözde Gülşen, Ceysun Giritli
Prodüksiyon: Arzu Köksal, Deniz Dengiz
Yapım Şirketi: Böcek Yapım
Yönetmen: Ömer Faruk Sorak
Mecra: TV, Digital
PR Ajansı: Ogilvy PR
 


Yorum Yazın