Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Mustafa Sandal Jestiniyap'ın Reklam Yüzü Oldu

Mustafa Sandal Jestiniyap'ın Reklam Yüzü Oldu

13 Şubat 2017 , Pazartesi 10:30
Mustafa Sandal Jestiniyap'ın Reklam Yüzü Oldu

Türkiye’nin hediyeleşme alışkanlıklarını değiştirmek ve jest yapmaya yepyeni bir boyut kazandırmak için yola çıkan mobil hediye gönderme uygulaması Jestiniyap, Mustafa Sandal’ın yer aldığı yeni reklam kampanyası ile ses getirmeye hazırlanıyor.

Anında hediye gönderme uygulaması Jestiniyap’ın yeni reklam filmi 10 Şubat tarihi itibariyle televizyon ekranlarında yayınlanmaya başladı. Eğlenceli reklam filminde Mustafa Sandal ve unutulmaz şarkısı “Jest Oldu” ile karşımıza çıkıyor. Mustafa Sandal’ın kurtarıcı rolünde, hediye almayı unutan ya da hediye alması gereken durumdan son anda haberdar olan kişilerin oturdukları yerden jest yapmalarını ve bu zor durumlardan mutlu çıkmalarını sağladığı reklam filminin çekimleri bir günde tamamlandı.

Zaman ve mekân sınırlaması olmaksızın kullanıcıların tek tuşla jest yapmalarına olanak sunan, kolay ve hızlı ödeme sistemi ile zamandan tasarruf sağlayan uygulamanın ilk reklam filminde Mustafa Sandal sevgilisine jest yapmak isteyen bir gencin uygulamayı kullanarak sevgilisine jest yapmasına yardımcı oluyor. 
 
Reklam Veren: Jestiniyap
Reklam Ajansı: Fabrika360
Kreatif Direktor: Güven Pürmüs
Yaratıcı Ekip: Güven Pürmüs, Mustafa Sandal
Yapımcı: Selçuk Yazar
Yonetmen: Emir Khalilzadeh
Müzik: Mustafa Sandal
Post Prodüksiyon: İpd
 


Medya
VİDEO İZLE

Yorum Yazın