Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • MSL, bu yıl da Golden Drum etkinliğinin iletişimini yürütecek

MSL, bu yıl da Golden Drum etkinliğinin iletişimini yürütecek

7 Ağustos 2018 , Salı 10:10
MSL, bu yıl da Golden Drum etkinliğinin iletişimini yürütecek

İşbirliği kapsamında, MSL çatısı altındaki ajanslar Orta ve Doğu Avrupa pazarındaki 17 ülkenin (Avusturya, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, İspanya, Portekiz, Rusya, Romanya, Sırbistan, Türkiye, Ukrayna ve İngiltere) iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak. Proje özelinde ayrıca partner ajanslarla ve yerel Publicis Groupe ajanslarıyla da işbirliği yapılacak. Önceki senelerde gerçekleştirilen Golden Drum’ın etkinliklerinde elde edilen tecrübeler, festivalin yirmi beşinci yıldönümüne yönelik tanıtım faaliyetlerinin çok daha etkin bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlayacak.

Golden Drum Festivali Genel Müdürü ve Slovenya Reklamcılık Odası Yöneticisi Mojca Briščik, iş birliğiyle ilgili şunları söyledi: “Festivalimizin bundan önceki organizasyonlarında MSL ile yaptığımız işbirliğinden oldukça memnun kaldık, bu nedenle bu yıl da kendileriyle devam etmeye karar verdik. Dünyanın önde gelen bir network ajansının stratejik ileitşim danışmanlığını ve diğer imkanlarını sunuyoruz.”

Festivalden önceki son birkaç hafta, tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesi için oldukça önemli bir süreç, bu sürecin etkileri Golden Drum Festivali’nin açılış gününde yapılacak tanıtım toplantısı ile medya tarafından kullanılacak. Medya ilişkilerinin ve sosyal medya iletişim çalışmalarının yürütülmesi, MSL’in Golden Drum için uyguladığı kapsamlı tanıtım faaliyetlerinin yalnızca bir kısmı. MSL CEE İş Geliştirme Müdürü ve Golden Drum Jüri Üyesi Zofia Bugajna-Kasdepke, konuyla ilgili “Kapsamlı medya çalışmalarından ve Golden Drum Festivali’nin pozitif imajını oluşturmak ve tanıtmaktan sorumluyuz, bunlar için de önceki yıllardaki tecrübelerimize güveniyoruz.” şeklinde konuştu.

Golden Drum, dünyanın önde gelen yaratıcı beyinlerine ilham veriyor ve festival katılımcılarının küresel meselelere bir sanatçı gözüyle daha farklı bakmalarına olanak sağlıyor. Katılımcılara bilgi birikimlerini, tecrübelerini ve yaratıcılıklarını açıkça paylaşan - yalnızca kreatif ve pazarlama iletişimleri sektörlerinden değil, aynı zamanda diğer birçok bölüm ve uzmanlık alanlarından - seçkin konuşmacılar, uluslararası alanda tanınmış sanatçılar, müzisyenler ve uzmanlar tarafından yapılan ilham verici konuşmaları dinleme fırsatı sunuyor. Festival, her yıl 40’tan fazla ülkeden 42.000’i aşkın profesyoneli ağırlıyor ve farklı sektörlerden 900’ün üzerinde uzmanı bir araya getiriyor.

Slovenya Reklamcılık Odası tarafından düzenlenen Golden Drum Festivali’nin 25.si - Uluslararası Yaratıcılık Festivali, 17-19 Ekim 2018 tarihleri arasında Portorož, Slovenya’da gerçekleşecek.

Önemli Tarihler:
Giriş ve Temsilci/Delege Kaydı: Başvurular başladı
Son Giriş Tarihi: 13 Ağustos 2018Yorum Yazın