Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • MMA Türkiye’de yönetim kurulu yenilendi

MMA Türkiye’de yönetim kurulu yenilendi

22 Temmuz 2013 , Pazartesi 15:29
MMA Türkiye’de yönetim kurulu yenilendi
Mobile Marketing Association (MMA) yeni dönem yönetim kurulu seçildi. Bir yıl süren Başkan Yardımcılığı görevinin ardından, Zehra Öney MMA Türkiye Başkanı oldu. Yönetim Kurulu’nda yer alan diğer isimler ise şöyle; Başkan Yardımcısı Rima Erdemir (MedyaNet), Onursal Başkan - Fırat Ertem (Rabarba),Zeynep Bosna (Avea), Yüce Zerey (Coca Cola), Uğur Şeker (DBI), Işık İlhan (Garanti), Haymi Behar (Hürriyet), Pınar Dülgerler Dinç (Intel), Volkan Biçer (Mobilike), Tuncay Yavuz (OMD Türkiye), Selvi Talipoğlu (P&G), Banu Gören (Turkcell), Serdar Ekrem Şirin (Turkish Airlines), Aslı Günaydın (Unilever), Ender Emre Kanaat (Vodafone).
 
Yönetim Kurulu, MMA’in Türkiye’deki Ülke Müdürü Kerem Kapancı tarafından desteklenmeye devam edecek.
 
MMA Türkiye, 40’dan fazla ülkede 700’den fazla üyesi olan global bir ticaret birliğinin bir parçasıdır.
 
MMA Türkiye Komiteleriyle Daha da Güçlü
Son üç yılda sağlam temeller üzerine kurulmuş olan Birlik, Zehra Öney’in liderliğindeki Yönetim Kurulu tarafından yönetilecek. 
 
Mobil pazarlarda daha da büyük ilerlemeler beklenirken, Üye İlişkileri & Tanıtım Komitesi, Eğitim & Sertifikasyon Komitesi ve Standardizasyon & Ölçümleme Komitesi,  MMA Türkiye’nin 3 önemli karar kurulunu oluşturmaktadır. 
 
MMA Türkiye’nin kurumsal, potansiyel ve mevcut üyeleri ile ilişkilerini düzenleyen Üye İlişkileri & Tanıtım Komitesi, planlanan etkinlikleri düzenliyor ve bilinirliği artırmak için tüm mecralarla 360 derece çalışıyor.
 
Sektöre Mobil’de nitelikli insan gücü kazandırmak amacıyla eğitimler düzenleyen Eğitim & Sertifikasyon komitesi bu eğitimler sonucunda Mobil Pazarlama Sertifikası veriyor. Böylece genç girişimcilerin mobil pazarda profesyonelleşmesine katkı sağlıyor.
 
Standardizasyon & Ölçümleme Komitesi Pazarın geliştirilmesi için ürün, servis ve mobil oyun alanında Türkiye’deki iyi örneklerin globalde; globaldeki örneklerin de Türkiye’de tanıtımını sağlıyor. Ayrıca mobili ölçümleyerek Mobil reklamın gelişimine de katkı sağlıyor.
 
MMA Türkiye, nitelik ve nicelik olarak başarılı mobil pazarlama örnekleri yaratarak mobil pazarlamanın performansa etkisini net şekilde ortaya koyuyor.
 
 


Yorum Yazın