Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön

MIXX başvuruları sürüyor

4 Ocak 2024 , Perşembe 14:06
MIXX başvuruları sürüyor

MIXX ÖDÜLLERİNE BAŞVURULAR SÜRÜYOR

 

İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB) tarafından bu sene 14’üncüsü düzenlenen MIXX Awards Türkiye yarışmasına başvurular devam ediyor

 

Dijital reklamcılığın en iyilerinin belirlendiği MIXX (Marketing and Interactive Excellence) Awards Türkiye için geri sayım başladı. MIXX Awards, 43 ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük dijital pazarlama ve reklamcılık derneği Interactive Advertising Bureau (IAB)’nin Türkiye temsilcisi İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB) tarafından düzenleniyor. 14. MIXX Awards Türkiye’ye başvurular 31 Ocak 2024’de sona erecek.

 

MIXX Awards Türkiye’de gelişen formatlar ve kullanımlar dikkate alınarak kategori sayısı bu sene 28’e yükseltildi. CTV (Bağlantılı TV) veya Addressable TV, Perakende Medya, Sürdürülebilirlik Kampanyaları, Dijital Açıkhava (DOOH) Reklamcılık yeni eklenen kategoriler oldu. Ayrıca bu seneye özel “Cumhuriyetin 100. Yılı” kategorisinde de ödüller verilecek.

 

Genç MIXX Kategorisi Açıldı

14. MIXX Awards Türkiye’de, üniversite öğrencilerinin reklam sektörü ile tanışması ve ilham alması için Genç MIXX Kategorisi açıldı. Genç MIXX’e üniversite öğrencileri TEMA tarafından belirlenen “Düzenli Bağış Sistemi”ne katılımı artırmak için hazırlanan brief ile başvurabilecekler.

 

Etiketler: mıxx IAB ödül


Yorum Yazın