Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Milyonlar “Her Şey Annemle Güzel” dedi

Milyonlar “Her Şey Annemle Güzel” dedi

17 Mayıs 2017 , Çarşamba 10:39
Milyonlar “Her Şey Annemle Güzel” dedi

Anneler Günü’ne özel hazırladığı “Her Şey Annemle Güzel” filmiyle tüm anneleri ve çocukları nostaljik bir yolculuğa çıkaran Halkbank sosyal medyada izlenme ve paylaşım rekorları kırdı. Anneler Günü’ne özel filmler arasında en yüksek izlenme ve beğenilme sayısına ulaşan “Her Şey Annemle Güzel” filmi Youtube’da ve Halkbank’ın sosyal medya hesaplarında 16 milyonun üzerinde izlendi. Sosyal medyada #HerŞeyAnnemleGüzel hashtag’iyle filmi paylaşanların sayısı ise 22 bine ulaşırken, televizyon, radyo ve açık havada yayınlanan reklamları 23 bin kişi Shazamladı.

Halkbank, Anneler Günü’ne özel olarak Ortaköy ve Bağdat Caddesi’nde düzenlediği sokak etkinliklerinde de katılımcılara “#HerŞeyAnnemleGüzel diyorsan Shazamla” dedi. Anne ve çocuklardan yoğun ilgi gören etkinliğe katılan yaklaşık 1000 kişi Halkbank’ın Anneler Günü filminin müziği Her Şey Seninle Güzel’i Shazam’layarak keyifli dakikalar yaşadı.

“Her şey annelerin yüzündeki bir tebessüm için”

Anneler Günü için hazırladıkları filmin gördüğü büyük ilgiden mutlu olduklarını belirten Halkbank Kurumsal İletişim Daire Başkanı Neşet Dereli şunları ifade etti:

“Her Şey Annemle Güzel filmiyle annelerimizi daha iyi tanımanın, Anneler Günü’nde onlara verebileceğimiz en güzel hediye olduğu mesajını vermek istedik. Bu ortak duygunun filmi izleyen herkeste oluşması için doğal ve samimi bir ton yakalamaya çalıştık. Şu ana kadar tüm dönüşler bu konuda başarılı bir projeye imza attığımızın göstergesi oldu. Filme adını veren şarkımızın bu duygunun oluşmasında büyük katkısı var. Her şeyi çocukların kafasında bir soru işareti, annelerin yüzünde bir tebessüm oluşturmak için yaptık. Herkesin bu ortak duyguda buluşmasından çok mutluyuz.”

Çağrı Merkezi çalışanlarının kimlik doğrulama amacıyla sordukları “Annenizin evlenmeden önceki soyadının 2. ve 5. harfini söyler misiniz?” sorusundan yola çıkan Halkbank, Her Şey Annemle Güzel ismini verdiği Anneler Günü filminde annelerimizi ne kadar tanıdığımız sorusuna duygusal bir tonla yanıt aradı. Sözleri Çiğdem Talu’ya, müziği Melih Kibar’a ait “Her Şey Seninle Güzel” şarkısını filmde usta sanatçı Zerrin Özer seslendirdi. Halkbank’ın Anneler Günü’ne özel filmi, #HerŞeyAnnemleGüzel hashtag’iyle televizyonda ve dijital mecralarda yayınlandı. 

Künye

Reklamveren: Halkbank
Yaratıcı Ekip: Neşet Dereli, Gül Yılmaz, İnanç Emre Albayrak, Tuna Alcı, Beril Olcay,Side Yaylalı, Bilge Ceviz, Saniye Birsöz Tatlısöz, Ayşe Güneş, Yekta Kutay Tözün, Cansın Dede, Sinem Cezayirli ve Grup 7 İletişim (Duygu Çavdar, Cihan Aydın)
Prodüksiyon Firması: Yada Film
Yönetmen: Sinem Cezayirli
Yapımcı: Suat Küçükaydın, Hakan Fıçıcı
Yönetmen Yardımcısı: Ayşecan Özturan
Görüntü Yönetmeni: Fırat Lita Sözbir
Sanat Yönetmeni: Cansu Türkeli
Kostüm Tasarım: Yağmur Ergül
Müzik: Zerrin Özer – Her Şey Seninle Güzel
Post Prodüksiyon: V For Post
Editör: Niko


Medya
VİDEO İZLE

Yorum Yazın