Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • MGS Group ve Boris Becker, Amazon İletişim’i seçti

MGS Group ve Boris Becker, Amazon İletişim’i seçti

8 Ocak 2021 , Cuma 16:14
MGS Group ve Boris Becker, Amazon İletişim’i seçti

Marka ve kurumlara sağlamış olduğu stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti ile başarılı çalışmalara imza atan Amazon İletişim Danışmanlığı, alanında cesur büyüme hedefleri koyan ve istikrarlı bir kurumsal büyüme sergileyen MGS Group’un Boris Becker markasıyla birlikte tüm tekstil markalarına hizmet vermeye başladı.
Ticari hayatına İstanbul-Almanya merkezli uluslararası reklam ve pazarlama faaliyetleri ile başlayan %100 yerli sermayeye sahip MGS Group, 2020 yılında iki marka patenti alarak kimya ve tekstil sektörüne yatırım yapmış, güçlü finans yapısı, ihracat gücü ve geniş satış ağı ile “uluslararası üretici” kimliği kazanmıştır. Kimya sektöründeki faaliyetlerine, İngiltere’nin en önde gelen ve tercih edilen dezenfektan markası Nuevo ile giren MGS Group, bu alanda elde ettiği hızlı büyüme kadar; pandemi ilan edilen 2019 yılı ve sonrası dönemde toplum sağlığı açısından yaptığı çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Sahip olduğu uluslararası pazar deneyimi ile 2020 yılında Boris Becker isim hakkını alarak tekstil pazarına giren MGS Group, koleksiyonun üretim kalitesi ve tasarım gücü ile kısa zamanda Avrupa pazarında yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarmıştır.
 
Amazon İletişim; itibar yönetimi, lider iletişimi, kriz yönetimi, etkinlik yönetimi ve organizasyon hizmetleri, kurumsal sosyal sorumluluk, sponsorluk yönetimi, pazarlama iletişimi faaliyetleri ve medya ilişkileri alanlarında hizmet ağına sahip. Amazon İletişim’in bugüne kadar hizmet verdiği markalar arasında; Apple, Ariş Pırlanta, Altınbaş Holding, Alpet, Arena, bauMax, Creditwest, busuu, Canon Eurasia, Danfoss, D&R, Froumann, Holiday Inn, Homend, Keten İnşaat, Milestone Systems, NG Style, Optimum & Kozzy, Palladium, Praktiker, Rapsado, The LifeCo, TomTom, Triomobil, Twigy ve Yapı Merkezi bulunuyor.
 

Etiketler: halklailiskilercom


Yorum Yazın