Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön

Metro'da Yumoş Ferahlığı

22 Ağustos 2023 , Salı 22:11
Metro'da Yumoş Ferahlığı

Gayrettepe Metro İstasyonu'nda

Yumoş Ferahlık Treni!

 

M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattında Yumoş Extra Şakayık dünyası ile giydirilen tren istasyona yaklaşırken, onu ikonik Yumoş ayıcığı karşılıyor! Trenin istasyona yaklaşırken yarattığı esintinin, Yumoş Extra Şakayık’ın giysilerde bıraktığı mis gibi kalıcı ferahlığa benzediğine gönderme yapan Yumoş ayıcığı, yolcuları selamlıyor!

M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattında bir treni pespembe Yeni Sensitive Yumoş Extra Şakayık görselleriyle giydiren Yumoş; Gayrettepe Metro Durağı’ndaki dijital sensörlü ekranla da ferahlık mesajını veriyor. Trenin metro durağına yaklaşmasıyla beraber hareket etmeye başlayan sensörlü ekranda durakta bekleyenleri Yumoş’un sevilen ikonik ayısı karşılıyor. Yumoş, sevimli pembe ayıcığın hareket ettiği sensörlü ekran üzerinden Yeni Sensitive Yumoş Extra Şakayık’ın eşsiz ferahlık mesajını paylaşıyor.

Yumoş’un yüzleri güldüren bu etkileşimli etkinliği Ağustos sonuna kadar devam edecek. Yumoş Extra ferahlığını yansıtan bu uygulamayı yolu Gayrettepe Metro İstasyonu'nundan geçenler görebilir.

 

Yeni Sensitive Yumoş Extra Şakayık ile ferahlık hep seninle!

Yumoş Extra uzmanları tarafından geliştirilen özel formülüyle hassas ciltler için de uygun olan Yeni Sensitive Yumoş Extra Şakayık; giysilerin rengini ve dokusunu korurken şakayık çiçeğinin eşsiz kokusuyla da giysilerde hoş bir koku ve ferahlık bırakıyor.

Etiketler: yumoş metro şakayık


Yorum Yazın