Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Mercedes Benz'e L’Appart PR desteği

Mercedes Benz'e L’Appart PR desteği

13 Eylül 2023 , Çarşamba 19:07
Mercedes Benz'e L’Appart PR desteği

Mercedes-Benz Otomotiv Yeni Lifestyle İletişim Ajansını Seçti

 

Mercedes-Benz Otomotiv; kültür, sanat, moda ve spor alanında yapacağı stratejik lifestyle iletişim çalışmalarını L’Appart PR Istanbul ile birlikte yürütecek.

 

Otomotiv sektöründe dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarından Mercedes-Benz Otomotiv, sektörde 15. yılını kutlayan ve portföyündeki lüks markalar için yürüttüğü stratejik iletişim çalışmalarıyla tanınan L’Appart PR Istanbul ile birlikte yeni dönem iletişim stratejilerini planlayacak. Mercedes-Benz Otomotiv bu yeni iş birliğiyle birlikte kültür, sanat, moda, spor gibi alanlarda da güçlü, hedef odaklı ve uzun vadeli projelere imza atma vizyonunu genişletiyor.

 

Türkiye’de moda, kozmetik ve lüks perakende alanında dünyanın önde gelen markalarına iletişim danışmanlık hizmeti sunan L’Appart PR Istanbul; 15 yıllık tecrübesi ve global bakış açısıyla Bulgari, Miu Miu, Burberry, Chanel, Gucci, Swarovski, Bobbi Brown, Estée Lauder, Jo Malone London, M.A.C Cosmetics, Kilian gibi markaların yanı sıra, Prime Video, Susona Bodrum gibi lifestyle içerikli markaların da medya, marketing, etkinlik, sponsorluk, sosyal sorumluluk, kriz yönetimi, dijital PR ile kreatif marka iletişim faaliyetlerini yürütüyor.Yorum Yazın