Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Mercedes-Benz Türk, sponsorluğunun 20. yılını Fatih Terim ve milli takımlı reklam filmiyle kutluyor

Mercedes-Benz Türk, sponsorluğunun 20. yılını Fatih Terim ve milli takımlı reklam filmiyle kutluyor

10 Haziran 2016 , Cuma 14:20
Mercedes-Benz Türk, sponsorluğunun 20. yılını  Fatih Terim ve milli takımlı reklam filmiyle kutluyor
Mercedes-Benz Türk, 1996 yılından bu yana sponsorluk desteği sağladığı Türk Futbol Milli Takımı’na Avrupa Şampiyonası öncesinde milli takım oyuncularının yer aldığı reklam filmiyle moral destek sağlıyor. 
 
Türkiye şehirlerarası ve turizm otobüs sektörünün lideri Mercedes-Benz Türk’ün, kullanıcı ve yolcuların beklentilerine en üst düzeyde yanıt verebilmek amacıyla geliştirerek yenilediği otobüs ürün yelpazesinin amiral gemisi Travego ile yolculuk eden milli takım oyuncularının kendilerine duyduğu güveni, her maçta yaşadıkları heyecanı, memleketi başarıya kavuşturma hayallerini ve memlekete karşı sorumluluk duygularını anlatan reklamda Volkan Babacan, Cenk Tosun, Şener Özbayraklı, Çağlar Söyüncü, Hakan Çalhanoğlu gibi milli oyuncuların yanı sıra Milli Takımlar Direktörü Fatih Terim yer alıyor. 
 
Reklamın sonunda Türk Milli Futbol Takımları Ana Sponsoru Mercedes-Benz Türk’ün 20 yıldır millileri gururla zafere taşıyan ve otomobil, hafif ticari araç, otobüs, kamyondan oluşan tüm ürün gamı sergileniyor. 
 
TFF filosundaki araçlar yenilendi
Mercedes-Benz Türk’ün 1996 yılında tek bir otobüsle başlayan desteği bugün 70 otomobil, 3 otobüs ve 10 hafif ticari araçla sürüyor. Geçen yıl Temmuz ayında Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) filosundaki araçları yenileyen Mercedes-Benz Türk, işbirliğini 2018 yılı sonuna kadar uzattı. 
 
Reklam filminin künye bilgileri şöyle: 
Reklam Ajansı: 4129Grey
Yaratıcı Yönetmen: Görkem Yeğin Mert 
Yaratıcı Grup: Arda Albayraktar, Gökhan Koşar
Marka Yöneticisi: Melis Erduran, Nazlı Elibol
Ajans Prodüktörü: Selim İpek
Prodüksiyon: Atlantik Film 
Yönetmen: Umut Aral
Müzik Aranjman ve Prodüksiyon: 3K1A
Reklamveren Temsilcileri: Gamze Şulen, Başak Demiryumruk Dikici, Öznur Şen
 


Yorum Yazın