Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Medya Derneği ve Fatih Sultan Mehmet Vakfı Üniversitesi ortak medya semineri

Medya Derneği ve Fatih Sultan Mehmet Vakfı Üniversitesi ortak medya semineri

15 Eylül 2011 , Perşembe 14:49
Medya Derneği ve Fatih Sultan Mehmet Vakfı Üniversitesi ortak medya semineri

Medya Derneği ve Fatih Sultan Mehmet Vakfı Üniversitesi işbirliği ile "Değişim Sürecinde Medya" adlı dört haftalık seminerler Fatih Sultan Mehmet Vakfı Üniversitesi'nde başlıyor. Program son başvuru tarihi 23 Eylül olurken seminerlerin ilki 1 Ekim'de gerçekleştirilecek. Seminer 1 Ekim - 22 Ekim tarihleri arasında her Cumartesi 13.30 - 16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Medya Derneği'nin yaptığı açıklamaya göre seminer serisinin amacı, medyayı değişime sorlayan etkenlerin doğru analiz edilmesine yardımcı olmak ve katılımcıları gazetecilik mesleği hakkında bilgilendirmek. Başvuruların tüm gazetecilere ve gazeteci adaylarına açık olduğu seminerin ücreti 150 TL olurken, kişi sayısı 75 ile sınırlı.

Seminerde dijital teknolojideki gelişmeler, kadının medyada güçlenen rolü, dış basınla ilişkiler ve demokratikleşme sürecinin medyaya etkileri gibi konular tartışılırken, eğitmenler arasında Nuh Albayrak, Cemil Barlas, Ömer Özkan, Nazlı Ilıcak, Bakçiçek İlter, Joost Lagendick, Bülent Keneş, Emre Aköz ve Mustafa Karaalioğlu gibi isimler yer alıyor.

Program sonunda katılımcılara "Katılım Sertifikası" verilecek.Yorum Yazın