Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • McDonald’s’tan Emrah ile ‘‘Benim Acım Bana Yeter’’ Kampanyası

McDonald’s’tan Emrah ile ‘‘Benim Acım Bana Yeter’’ Kampanyası

7 Kasım 2014 , Cuma 10:13
McDonald’s’tan Emrah ile ‘‘Benim Acım Bana Yeter’’ Kampanyası
McDonald’s yeni ürünü “Acılı Tavuk Klasik” için sanatçı Emrah ile işbirliği yaptı. Ürünün reklam filminde oynayan Emrah’ın da katıldığı tanıtım toplantısı ise  Mama Shelter Otel’de gerçekleştirildi. 
 
Türkiye McDonald’s Genel Müdürü Dilek Dölek Başarır tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, ‘‘McDonald’s olarak yenilik her zaman en önemli önceliklerimizden biri oldu. Bir yandan mevcut ürünlerimizi geliştirirken diğer yandan da yeni ürünlerle tüketicilerimizin beklentilerine yanıt vermeye çalışıyoruz. “Acılı Tavuk Klasik” ürünümüzün reklamlarında Emrah gibi Türkiye’nin sevilen sanatçılarından biriyle işbirliği yapmış olmaktan da ayrıca büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi. 
 
McDonald’s’ın yeni kampanya yüzü olan Emrah ise, “Bugüne kadar herhangi bir marka ile bir işbirliğim olmadı. Ama McDonald’s her zaman en sevdiğim markalardan biri oldu. Teklif geldiğinde hiç tereddütsüz kabul ettim. Reklam filmimiz izleyenlere keyif verecek.” dedi.  
 
“Benim Acım Bana Yeter” 
Acılı Tavuk Klasik’in “Benim Acım Bana Yeter’’ kampanyasının reklam filminde Emrah’ın filmlerindeki bildik sahneler esprili bir dille anlatılıyor. 
 
Türkiye’de Geliştirildi
İçeriği tümüyle Türkiye’de geliştirilen “Acılı Tavuk Klasik”, acılı baharatla zenginleştirilmiş dışı çıtır nefis tavuk eti, taptaze salatası, domatesi ve ağızdaki ateşi söndüren ranch sosuyla Türk tüketicisinin beğenisine sunuluyor. 
 


Yorumlar
gamze / 19 Aralık 2015 , Cumartesi 22:02
merhaba yapmış olduğunuz kampanyanın halkla ilişkiler kampanya aşamalarına uygun bir şekilde bana gönderir misiniz. e postam: gamze.turkguzeli@gmail.com acill bekliyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz?
Yorum Yazın