Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • McDonalds'tan eğlenceli bir sosyal medya projesi

McDonalds'tan eğlenceli bir sosyal medya projesi

3 Mart 2015 , Salı 11:42
McDonalds'tan eğlenceli bir sosyal medya projesi

McDonald’s, efsane lezzetlerini yiyerek kendinden geçen gençlerin konu edildiği reklam kampanyası ile birlikte eğlenceli ve yaratıcı bir sosyal medya projesine de start verdi.

Reklamlardaki gibi Big Mac, McChicken ve McDonald’s patatesi yiyerek Pelin, Melis, Burcu ve Burak’a meydan okumak isteyen herkes bu projeye katılabilecek.

Proje kapsamında, katılımcılar öncelikle McDonald’s lezzetlerini yerken komik, eğlenceli ve yaratıcı fotoğraf ve videolarını çekecekler. Sonrasında da bu çalışmalarını #senisendenalanlezzet hashtag’i ile birlikte kendi Twitter ve Instagram hesaplarından paylaşacaklar. Ön bir elemenin ardından ise fotoğraf ve videolar www.senisendenalanlezzet.com web sitesine yüklenecek ve isteyen herkes çalışmaları beğenebilecek.

Mart ayı sonuna kadar devam edecek projenin sonunda ise, McDonald’s’ın üst düzey yöneticilerinden oluşan bir jüri tarafından en başarılı ilk üç çalışma seçilecek. Seçim sonunda da birinciye IPhone 6, ikinciye PS4 ve üçüncüye ise mini IPad hediye edilecek.

McDonald’s’ın yeni reklam filmlerinde, McDonald’s restoranlarında sakin bir şekilde oturan gençlerin; Big Mac, McChicken ve McDonald’s Patatesi yerken ilk lokmalarıyla birlikte kendilerinden geçmesi ve şaşkın bakışlar içinde yiyeceklerini afiyetle bitirmeleri konu ediliyor.
 Yorum Yazın