Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Maji Network ve Bold işbirliği ile Türkiye’de bir ilk

Maji Network ve Bold işbirliği ile Türkiye’de bir ilk

30 Nisan 2014 , Çarşamba 13:13
Maji Network ve Bold işbirliği ile Türkiye’de bir ilk
Maji Network ve Bold işbirliği ile 2014 yılı itibari ile hayata geçirilen akıllı telefonların ve tabletlerin kablosuz şarj edilmesine imkan sağlayan Wireless Charging Point(WCP)Projesi Türkiye’de bir ilke imza attı. 
 
İlk olarak medya satınalmasını OMD’nin yaptığı Vodafone markası ile NumNum Restoranlar’da Nisan ayı itibari ile başlayan projede; tüketiciler restoranda yemeklerinin keyfini çıkarırken, hemen masanın üzerinde bulunan şarj noktasında akıllı telefon ve tabletlerini cihazlarını yanlarından ayırmadan şarj etme şansını yakalıyorlar.
 
Böylece markalar da vermiş oldukları reklam sayesinde ilk kez hedef kitlelerine bir reklam aracılığı ile anında fayda sağlayarak, tüketici ile de duygusal bağını arttırıp hayatlarını kolaylaştırma yolunda önemli bir adım daha atmış oluyorlar.   
 
WIRELESS CHARGING POINT ARTIK HER YERDE...
Numnum Restaurant’ların yanısıra Atatürk Havalimanı CIP lounge’larda da aktif olarak yolculara kablosuz şarj ayrıcalığı sunan Maji Network ve Bold, üniversiteler, alışveriş merkezlerive farklı restoranlarla da anlaşarak networkünü hızla genişletmeye devam ediyor.
 
Maji Network Genel Müdürü Özce Yağlı konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Proje ortağımız Bold ile birlikte yenilikçi ve farklı bir projeyi hizmete sunmaktan dolayı mutluyuz. Gelişen teknoloji dünyası içinde sokakta, evde, okulda, restaurant, cafe, toplu taşıma araçları, spor salonları kısaca insanların aktif olduğu her alanda online olmak isteyen tüketicinin taleplerine yanıt veren bir mecra oluşturmak hedefi ile yola çıktık. İnovasyonu öncelik alıp, bu yeni teknolojiyi insanların kullanımına sunarken, aynı zamanda markaları hedef kitle ile yakın temasla bir araya getirecek yeni bir reklam mecrasını daha hayata geçirdik. Hem yepyeni bir ürünle hizmet vermek hem de reklam dünyasına inovatif bir mecra kazandırmaktan dolayı oldukça keyifliyiz.” dedi.
 
Vodafone Türkiye Kurumsal İlişkiler ve İletişim Direktörü Gizem Keçeci de konu hakkında şunları söyledi:
“Vodafone Türkiye olarak, dijital dönüşümün lideri olma vizyonuyla dünya çapında en son teknolojik inovasyonları Türkiye’deki abonelerimizle buluşturmayı ilke ediniyoruz. Gelişen akıllı cihaz teknolojisiyle abonelerimiz akıllı cihazları benimseyip mobil internetle her an bağlantılı yaşarken, akıllı cihazları sık sık şarj etme ihtiyacı doğuyor. Vodafone Türkiye olarak akıllı cihazların şarj ihtiyacını karşılayacak çözümümüzü hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlk olarak Kanyon AVM NumNum Restoran’da başlattığımız kablosuz şarj uygulamamızla tüketiciler, yemeğinin tadını çıkarırken, hemen masalarının üzerinde bulunan Vodafone kablosuz şarj noktasıyla cihazlarını özgürce şarj edebiliyorlar. Tablet veya telefonlar, sahibinin yanı başında şarj olurken, aboneler de mobil internet keyfini kesintisiz olarak özgürce yaşamayı sürdürüyor. Sürekli inovasyon vizyonuyla, abonelerimize dijital dünyada kesintisiz iletişim özgürlüğünü yaşatmak için faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.”
 


Yorum Yazın