Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Lipton Ice Tea'den yeni reklam

Lipton Ice Tea'den yeni reklam

28 Nisan 2016 , Perşembe 09:02
Lipton Ice Tea'den yeni reklam
Lipton Ice Tea’nin "OF Deme OH De" sloganı ile reklam yüzü olan Hayko Cepkin, seslendirdiği Barış Manço’nun Lambaya Püf De şarkısına getirdiği farklı yorumla dikkat çekiyor. Türk müziğinin unutulmaz ismi Barış Manço’nun efsane şarkısı, 70’li yıllarda büyük ilgi gören ve hala herkesin ezbere bildiği Lambaya Püf De şarkısı OF Deme OH De şeklindeki yeni düzenlemesiyle Lipton Ice Tea reklamıyla ekranlarda yerini alıyor.
 
Geçtiğimiz günlerde kayıt stüdyosunda basın ile bir araya gelen Hayko Cepkin OF Deme OH de reklam şarkısını ve filmini ilk kez basın mensupları ile paylaşırken, en sevdiği Barış Manço şarkılarından birini tekrar yorumlayarak bir hayalini gerçekleştirdiğini söyledi. Lipton Ice Tea gibi dinamik bir markayla birlikte olmaktan çok mutlu olduğu bilgisini veren Hayko Cepkin, teklif gelince hiç düşünmeden kabul ettiğini belirtti.
 
PepsiCo Kıdemli Pazarlama Müdürü Alpagut Çilingir, Lipton Ice Tea ile Hayko Cepkin'in dinamik enerjisinin uyduğunu düşünerek bu işbirliğini gerçekleştirdiklerini dile getirirken pazar lideri olarak farklı kampanyalarla tüketicilere ulaşmaya devam ettiklerini belirtti.
 
KÜNYE
Reklamveren: PepsiCo
Reklamveren ekibi: Orçun Doğan, Osman Dilber, Canan Harman, Duygu Güzel, Ece Gençmehmetoğlu
Reklam Ajansı: Titrifikir
Kreatif Direktör: Emre Gökdemir
Kreatif Ekip: Gökçe Akın, Mert Demirhan, Mert Bitmez, Mert Göker, Necati Kaya
Marka Ekibi: Canan Ayvacı, Gözde Günebak
Stratejik Planlama Direktörü: Kerem Sabuncu
Ajans Prodüktörü: Ediz Alptekin, Derya Soyman
Yapım Şirketi: Element Yapım 
Yönetmen: Hakan Algül
Jingle Yapım Şirketi: Çikolata Müzik Fabrikası
 


Yorum Yazın