Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Leo Burnett ile Voden güçlerini birleştirdi

Leo Burnett ile Voden güçlerini birleştirdi

30 Temmuz 2015 , Perşembe 11:13
Leo Burnett ile Voden güçlerini birleştirdi
Leo Burnett, Türkiye’nin önde gelen dijital ajanslarından Voden ile güçlerini birleştirdi. Voden, faaliyetlerine bundan böyle kendi ismini ve yapısını koruyarak Leo Burnett bünyesinde devam edecek. 
 
1987 yılında kurulan Leo Burnett Istanbul ofisi 82 kişilik yetenekli ekibiyle reklam, alışveriş pazarlaması ve halkla ilişkiler alanlarında hizmet veriyor. Ajansın müşterileri arasında FIAT, Alfa Romeo, Jeep, Samsung, Diageo, P&G, Kellogg’s, Group SEB, Generali ve Goodyear gibi markalar bulunuyor.
 
2007 yılında kurulan ve Türkiye’nin önde gelen dijital ajanslarından olan Voden, 80 kişilik büyüyen ekibiyle dijital pazarlama ve reklamcılık alanında entegre dijital pazarlama hizmetleri, içerik, video, sosyal medya pazarlaması ve UI/UX tasarımı ve geliştirilmesi hizmetleri sunuyor. Voden’in halen yaratıcı dijital pazarlama hizmetleri verdiği markalar arasında, AXA, Castrol, Coca-Cola, Kellogg’s, Mastercard, Odeabank, Peugeot, Reckitt Benckiser, Tefal, Turkish Airlines, Türk Telekom, Watsons, Vakıfbank gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markaları yer alıyor.
 
Bu iki güç, dinamik organizasyon yapılarını, yaratıcı güçlerini, geniş bilgi birikimleri ve teknolojik niteliklerini birleştirerek her alanda sınıfının en iyisi olan projelere imza atmayı ve insanları gerçekten etkileyen tartışmasız en iyi fikirleri hayata geçirmeyi hedefliyor.
 
Leo Burnett Orta Avrupa Bölge Başkanı Andrew Edwards, “Leo Burnett ve Voden, birlikte bu heyecan verici ve büyüyen piyasada müşterilerine sundukları yaratıcılık ve stratejik düşünce seviyesini yükseltecekler. Bu bölgede büyümeye devam etmekte kararlıyız ve Voden bunu gerçekleştirmek için doğru bir ortak, Leo Burnett gibi kendi kültürünü yaratabilen, yeni nesil yaratıcılardan kurulu bu muhteşem takıma teşekkürler” dedi. 
 
Leo Burnett İstanbul CEO’su Melda Barkın, hızla dijitalleşen dünyada Voden ile büyük bir sinerji kazanacaklarına inandıklarını ve bu birleşmeyle bölgedeki tartışmasız en iyi ajans olma yolunda ileriye dönük oldukça önemli bir adım atıldığını belirtti.  
  
Voden Kurucusu ve Ajans Başkanı M. Kurtuluş Eker ise, Leo Burnett ile ortaklığın getireceği vizyon, know-how ve gücün kendilerini heyecanlandırdığını vurgulayarak şunları söyledi: “Bir araya getireceğimiz tecrübelerimiz bizi çok daha güçlendirecek. Bu ortaklığın büyük yaratıcı işler için entegre ve ilham verici bir ortam sağlayacağına inanıyorum. Leo Burnett ile birlikte zamanın tüketicisini anlamaya, daha yaratıcı işlerin peşinden koşmaya, inovasyon yatırımları yapmaya, hizmetlerimizi çeşitlendirmeye ve büyümeye devam edeceğiz”. 
 
 


Yorum Yazın