Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Lassa'nın ilk global reklam filmi yayında

Lassa'nın ilk global reklam filmi yayında

22 Şubat 2016 , Pazartesi 09:41
Lassa'nın ilk global reklam filmi yayında
FC Barcelona’nın 4 branştaki salon takımlarının isim ve forma sponsorluğunu üstlenen ilk marka olan Lassa’nın, kulübün dünyaca ünlü oyuncularının dayanıklılığını test ettiği reklam filmi yayınlandı. 
 
Ülkemizin İspanya’daki gururu Arda Turan’ın başrolünü üstlendiği reklamda, FC Barcelona’nın zorlu mücadelelere hazırlandığı antrenman görüntüleri yer alıyor. Reklam filmine Lassa lastiklerinin dayanıklılığı ve sağlamlığı ilham verirken, Barcelonalı oyuncular, Lassa lastikleri ile yapılan dayanıklılık antrenmanında sınırlarını test ediyor ve birbirileriyle yarışıyor. 
 
Filmde yıldız oyuncumuz Arda Turan’a, FC Barcelona’danın dünyaca ünlü yıldızları Gerard Piqué, Luis Suárez, Neymar Jr. ve Ivan Rakitić’in yanı sıra kulübün basketbol takım kaptanı Juan Carlos Navarro ve Hentbol takım kaptanı Victor Tomas de eşlik ediyor. 
 
Lassa’nın yeni reklam filmi, Türkiye’deki televizyon kanallarında ve Eurosport’un uydu aracılığıyla direkt yayın yaptığı 54 ülkede izlenebiliyor.
 
Lassa sağlamlık iddiasını Türkiye sınırlarının ötesine taşıyor
Türkiye’de başarı yolunda sağlam adımlarla yürüyenlerin yol arkadaşı Lassa, bir dünya markası olarak sağlamlık iddiasını Türkiye sınırlarının ötesine taşıyor. Lassa, 2016 yılındaki kampanyada Lassa sadece yol arkadaşı değil, sağlamlığıyla Barcelona’nın başarısında rol oynayan bir takım arkadaşı gibi konumlandırılıyor. 
FC Barcelona’nın ‘Saygı’, ‘Çaba’, ‘Hırs’, ‘Takım Çalışması’ ve ‘Alçak Gönüllülük’ ilkeleriyle özetlediği ‘Bir Kulüpten Daha Fazlası’ misyonu ile Brisa’nın sürdürülebilirlik vizyonu ve Lassa’nın ‘Sağlamsa Lassa’ marka konumlandırması, küresel yolculuğun doğal olarak örtüştüğü yeni bir değerler bütününü temsil ediyor.
 
Reklam Künyesi 
Associated Creative Directors: Ozan Özüm Özbey, Odisseas Sevsevme
Kreatif Ekip Lideri: Handan Tepe
Kreatif Ekip: Ali Can Savaş
Marka Direktörü: Dilek Sezen
Stratejik Planlama Direktörü: İdil Aydoğdu
Prodüksiyon: Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Övgü Akgürgen
Yönetmen: Marco Grandia
Yapım şirketi: Depo Film
Müzik: Nilinişleri
Post şirketi: The Ambassadors 
Reklamveren: LASSA
Pazarlama Müdürü: Murat Bozfakıoğlu
Marka Yöneticisi: Ela Okançay Uçar
 


Yorum Yazın