Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Koleksiyon Mobilya'ya yeni CEO

Koleksiyon Mobilya'ya yeni CEO

7 Eylül 2023 , Perşembe 09:54
Koleksiyon Mobilya'ya yeni CEO

Koleksiyon Mobilya’dan üst düzey atama

 

Koleksiyon Mobilya, 50. Yılında Deneyimli İş Lideri Baran Engür'ü CEO Olarak Atadı

 

Yüksek kaliteyi yenilikçi tasarım anlayışıyla birleştiren Koleksiyon Mobilya’nın 50. yılında üst düzey atama gerçekleşti. Sektörün önde gelen firmalarında 20 yılı aşkın deneyime sahip Baran Engür, Koleksiyon Mobilya’da CEO olarak göreve başladı.

 

Yüksek kaliteyi yenilikçi tasarım anlayışıyla birleştiren ve yaşam alanlarına değer katan tasarımlara imza atarak hayatın her anına dokunan Koleksiyon Mobilya iş hayatının deneyimli ismi Baran Engür’ü CEO olarak atadığını duyurdu. Baran Engür, şirketin stratejik hedeflerine ulaşmasına önemli katkılarda bulunacak.

 

Baran Engür, lise eğitimini 1996 yılında TED Ankara Kolejinde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. Kariyerine EY (Ernst & Young) Yönetim Danışmanlığı şirketinin İstanbul ofisinde başlayan Sn. ENGÜR, 2003 - 2020 yılları arasında danışmanlık hizmetlerinden sorumlu şirket ortağı olarak PwC'nin İstanbul, Londra ve Dubai ofislerinde çalıştı. 2020 - 2023 yılları arasında finansal hizmetler alanında faaliyet gösteren Hollanda merkezli Trive Financial Holding BVde İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu üyesi olarak çeşitli görevlerde bulunan Engür, bu dört senelik yaklaşık dönemde Holding'in stratejik dönüşüm, büyüme, kurumsal yönetim ve yeniden yapılandırılma süreçlerine liderlik etti.Yorum Yazın