Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • KalDer’den İş Dünyasında Dijital İletişim Araç ve Mecralarının Kullanımı ve Geleceği araştırması…

KalDer’den İş Dünyasında Dijital İletişim Araç ve Mecralarının Kullanımı ve Geleceği araştırması…

10 Mart 2015 , Salı 14:39
KalDer’den İş Dünyasında Dijital İletişim Araç ve Mecralarının Kullanımı ve Geleceği araştırması…

İş dünyasında dijital iletişim araçları ve kanallarının kullanımı, bu araç ve kanalların iş dünyasının geleceğindeki yeri ile ilgili olarak, KalDer – Türkiye Kalite Derneği “İş Dünyası ve Dijital İletişim Uzmanlık Grubu” tarafından bir araştırma gerçekleştiriliyor. Bu araştırma Türkiye’de yapılacak ilk kapsamlı sosyal medya ve dijital iletişim araştırmalarından biri olacak.

Project House Yönetici Ortağı ve KalDer – Türkiye Kalite Derneği “İş Dünyası ve Dijital İletişim Uzmanlık Grubu” Grup Başkanı Serhat Akkılıç konu hakkında şunları söyledi; "KalDer bünyesinde kurulan 'İş Dünyası ve Dijital İletişim Uzmanlık Grubu', iş dünyasında dijital iletişim araç ve mecralarının kullanımı ve geleceği ile ilgili Türkiye'deki kurumların nabzını tutmak ve ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla bir araştırma çalışması başlattı. Grubun önümüzdeki dönemde iş dünyasına dijital alanda kılavuzluk edebilecek içerikleri üretmek için de sonuçlarına başvurmayı planladığı araştırmaya hem KalDer hem de KalDer üyesi olmayan pek çok kurum büyük ilgi gösterdi. Türkiye'de kar amacı gütmeyen en kapsamlı sosyal medya ve dijital iletişim araştırmalarından biri olacak çalışmaya katılan kurumlar araştırma sonuçlarını içeren "Araştırma Üst Yönetim Özeti ve Sonuç Raporu"na da ulaşma fırsatı bulacaklar". 

Toksü ve Chase Ajans Başkanı, TÜHİD ve KalDer Yönetim Kurulu Üyesi ve “İş Dünyası ve Dijital İletişim Uzmanlık Grubu” Başkanı Fügen Toksü ise; “İş dünyasında dijital iletişimin getirdiği değişimleri görmemizi sağlayacak bu araştırmaya gösterilen ilgi ve yoğun katılım çok sevindirici. Komite olarak Türkiye'de ilk defa yapılacak bu araştırma sonuçlarının iş dünyasına ve yöneticilere yön göstereceğine inanıyoruz" dedi.

Araştırma dört ana bölümünde oluşuyor; Kurumsal Kullanım Alışkanlıkları, Kişisel Kullanım Alışkanlıkları, Dijital İletişim Araç ve Mecralarının Geleceği, Kurumsal Dijital İletişim Harcamaları.

Ankete katılmak için lütfen tıklayın


Medya
GALERİ

Yorum Yazın