Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Kaave'de yapay zeka ile fal yorumu

Kaave'de yapay zeka ile fal yorumu

5 Eylül 2023 , Salı 23:27
Kaave'de yapay zeka ile fal yorumu

Süper eğlence uygulaması Kaave’den rüya yorumu yeniliği

Üretici yapay zeka desteğiyle rüyaları yorumluyor

 

2023 yılında vizyonunu yaşam tarzı + eğlence olarak konumlandıran süper eğlence uygulaması Kaave, artık fal severlerin rüyalarını da yorumlayacak. Üretici yapay zeka destekli yeni özellik, Android ve iOS platformlarında yayına çıktı.

Süper eğlence uygulaması vizyonu ile 10 yıldan kısa bir sürede 85 milyondan fazla indirilerek ödüllendirilen ve 6 dilde 2.5 milyardan fazla fal gönderimine ulaşan Kaave, 2023 yılında da eğlence kategorisinde dünyanın her yerinde en çok tercih edilen uygulama oldu. Kullanıcılardan gelen talepler üzerine her geçen gün yeni kategorilerle güncellenen Kaave, son olarak “Rüya Yorumlama” özelliğini ekledi. Rüya yorumlarında üretici yapay zeka kullanılarak rüyaların görselleştirilmesi teknolojisi mobil platformlarda ilk defa kullanıldı.

Kullanıcılar en çok bebek, para, yılan, ev, eski sevgili gördü

Android ve iOS platformlarında yayına çıkan Rüya Yorumlama kategorisi kullanıcılarla buluştu. Rüyalar üretici yapay zeka desteğiyle Isabel karakteri tarafından yorumlanıyor. Oldukça sevilen yeni özellikle birlikte kullanıcılar en çok içinde bebek, para, yılan, ev ve eski sevgili olan rüyalarını yorumlattı. Kullanıcılar, üretici yapay zeka ile oluşturulan rüya görsellerini çok beğendiklerini sosyal medyada paylaştı.

 Yorum Yazın