Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • İtibar Yönetimi Konferansı, 16-17 Mart 2016'da

İtibar Yönetimi Konferansı, 16-17 Mart 2016'da

7 Mart 2016 , Pazartesi 09:39
İtibar Yönetimi Konferansı, 16-17 Mart 2016'da
4.Uluslararası İtibar Yönetimi Konferansı İtibar Yönetimi Enstitüsü ve Kadir Has Üniversitesi işbirliğiyle 16-17 Mart 2016 tarihlerinde İstanbul’da düzenleniyor. 
 
7 ana oturumda çok sayıda özel sektör yöneticisi ve akademisyenden oluşan konuşmacıların yer aldığı İtibar Konferansı 2 gün sürecek. Geçmiş yıllarda da ilgiyle takip edilen konferansın ana teması “Marka ve İtibar” olarak belirlendi.
 
Konferans kapsamında Markaların İtibar Yönetimi, Marka ve İtibarın Ölçümlenmesi, Markaların Sosyal Sorumlulukları, Dijital Markalar ve İtibar Yönetimi, Bireysel ve Kurumsal İtibar, İtibar Yönetimi ve Marka İletişimi, Markalar ve Online İtibar Yönetimi, Marka Yönetimi ve İtibar Yönetimi Stratejileri, Markaların Riskleri ve İtibar Riski Yönetimi, Yeni Medyanın Marka ve İtibar Üzerindeki Rolü konuları ele alınacak.
 
Konferans konuşmacıları arasında İDA Başkanı ve Ünite İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Işıl ARIDAĞ, İNOKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi VARLIK,  VİKO CEO'su Nusret APAYDIN, Akademisyen Prof. Dr. Türker BAŞ, Stratejik Pazarlama Uzmanı Yelda İPEKLİ, Kurumsal İletişim Uzmanı Fatmanur ERDOĞAN, Gazeteci Yazar Volka AKI, GfK Araştırma Yöneticisi Fulya DURMUŞ, Erdemir Grubu Kurumsal İlişkiler Direktörü Banu KALAY ERTON, GYODER'den Füsun Yılmaz PHILIPSON, Bilginet CMO'su Tolga YÜCEL, gittigidiyor.com CEO'su Öget KANTARCI, markafoni.com CEO'su İlker BAYDAR, sefamerve.com CEO'su Metin OKUR, Yubai Ajans Başkanı Yunus BARAN, Güncel Bağımsız Denetim Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz SEZER, Kadir Has Üniversitesi'nden Prof. Dr. Banu Baybars HAWKS, Yrd. Doç.Dr. Orçun KEPEZ, Sarphan UZUNOĞLU, Arel Üniversitesi'nden Yrd. Doç. Dr. Arzu KIZBAZ, Marmara Üniversitesi'nden Gül Dilek TÜRK, Ege Üniversitesi'nden Doç. Dr. Sinem YEYGEL ÇAKIR, Gonca DOĞRU, KKTC'den Doç. Dr. Münevver Çağın BEKTAŞ, Galatasaray Üniversitesi'nden Yrd. Doç. Dr. Gaye Aslı SANCAR, Momentum Bilgi Transferi'nden Ufuk PEKER, Haliç Üniversitesi'nden Yrd. Doç. Dr. Banu DAYANÇ KIYAT, Beykent Üniversitesi'nden Belkıs Saraç USLUSOY,  İstanbul Ticaret Üniversitesi'nden Zeynep BAYAZIT, Galatasaray Üniversitesi'nden Belgin BAHAR, Kocaeli Üniversitesi'nden Tümay MERCAN, Uludağ Üniversitesi'nden Doç. Dr. Başak Aydem ÇİFTÇİOĞLU konuşmacı olarak yer alıyor. 
 
Oturumların moderatörlüğünü HaberTürk TV'den Canan Cansu ÖZGEN, ERA Araştırma'dan Elvan OKTAR, Benchmark Ajans'ından Fadile PAKSOY, İtibar Enstitüsü Başkanı Orhan SAMAST ve NTV'den Simge FISTIKOĞLU yapacak.
 


Yorum Yazın