Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • istegelsin'nin C Level yönetim kadrosuna yeni bir isim

istegelsin'nin C Level yönetim kadrosuna yeni bir isim

16 Mayıs 2022 , Pazartesi 12:30
istegelsin'nin C Level yönetim kadrosuna yeni bir isim

Online süpermarket alışverişinin en hesaplı ve akıllı adresi olma vizyonu ve kullanıcılarının hayatını kolaylaştırma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren istegelsin, üst düzey yönetim kadrosuna başarılı bir ismi daha ekledi. Pazarlama alanında uzman Melis Özbek, şirkette Marka ve Deneyim Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürecek.

2007 yılında Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi’nden mezun olan Melis Özbek, yüksek lisansını Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi bölümünde yapmıştır. 2007-2015 yılları arasında Avea Pazarlama departmanında çeşitli görevlerde bulunmuş, ardından 2015-2020 yılları arasında Türk Telekom’da Gençlik Segmenti Pazarlama Müdürü görevini üstlenmiştir.

2020-2021 yılları arasında Arçelik’te IoT ve İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapan Melis Özbek, 2021 yılında Yıldız Ventures ekibine katılarak Kurumsal Strateji ve Performans Yönetimi Direktörü ve akabinde Chief of Staff görevleri ile kariyerine devam etmiştir. 2022 Mayıs ayı itibariyle istegelsin’e Chief Brand & Experience Officer olarak atanan Özbek marka, ürün ve müşteri deneyimi alanında çalışmalarını sürdürecektir.Yorum Yazın