Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • İnsula İletişim’e Yeni Dijital İletişim

İnsula İletişim’e Yeni Dijital İletişim

3 Mayıs 2018 , Perşembe 14:22
İnsula İletişim’e Yeni Dijital İletişim

İnsula İletişim; kurumsal iletişim, lider iletişimi, ürün ve hizmet iletişimi, kriz iletişimi ve kurumsal sosyal sorumluluk alanlarında yürüttüğü iletişim danışmanlığı hizmetlerini, dijital ve sosyal medya iletişimi çözümleriyle genişletme hedefiyle yeni bir yapılanmaya imza attı. Ajans, deneyimli iletişim profesyoneli Gülşah Peker’in liderliğinde kurulan departman ile müşterilerine dijital ve sosyal medya alanında da hizmet sunacak. Peker, İnsula İletişim’de ‘Dijital İletişim ve İş Geliştirme Direktörü’ olarak görevine başladı.

İletişim yönetimi alanında ‘mükemmel’ müşteri deneyimi sağlamak ve sürdürmek misyonuyla çalışmalarına devam eden İnsula İletişim’in diğer müşterileri arasında; Danone Türkiye, İstanbul Şehir Üniversitesi, Kale Endüstri Holding, ODE Yalıtım, Seza Çimento, TKYD, TÜRKONFED ve Vodafone yer alıyor.

Gülşah Peker hakkında
İnsula İletişim Dijital İletişim ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevini üstlenmeden önce Peker, Ocak 2010 itibariyle başladığı Ogilvy İstanbul’da kıdemli içerik yöneticiliği ve Şubat 2012’den bu yana da sosyal medya departmanı; social@Ogilvy’nin kuruculuğu ve yöneticiliğini yürüttü. Peker, bu kapsamda dijital ve sosyal medya iletişimi danışmanlığı, strateji ve proje geliştirilmesi, sosyal medyada marka, kurum ve yönetici mimarisi ve profili oluşturulması, içerik yönetimi, bütünleşik sosyal ve dijital iş çözümleri kapsamında ekip liderliği ve yönetimi alanlarında aktif görev aldı. Bilimden metalürjiye, taşımacılıktan boya-kimyaya, akaryakıt-madeni yağdan finansa, teknolojiden hızlı tüketim ürünlerine ve sanata kadar onlarca markaya ve C-level yöneticiye dijital iletişim, sosyal medya ve influencer yönetimi alanında hizmet verdi.Yorum Yazın