Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • “İnsanların Shell’i, Hep İleride”

“İnsanların Shell’i, Hep İleride”

19 Şubat 2024 , Pazartesi 19:38
“İnsanların Shell’i, Hep İleride”

Shell, “İnsanların Shell’i, Hep İleride”

mottosu ile yeni iletişim kampanyasına başlıyor

Shell yeni dönem iletişim kampanyasında misafirleriyle kurduğu bağı yine misafirlerinin deneyimlerini merkezine alarak yaratıcı ve samimi bir dille anlatıyor. “İnsanların Shell’i, Hep İleride” mottosuyla yola çıkan kampanyanın ilk filminde, Shell’in performans yakıtı Shell V-Power’ın zor anlara güç katması samimi bir hikayeyle ekranlara taşınıyor.

Geçtiğimiz aylarda Blab ve Concept reklam ajansları ile daha önce Türkiye’de örneği olmayan bir iş birliği modelini hayata geçiren Shell, yeni iletişim stratejisinde insanların Shell istasyonlarındaki deneyimlerini merkezine alıyor.

Dünyanın tek marka altında konumlanan en büyük perakende şirketi olan Shell, yeni stratejinin hayata geçtiği iletişim kampanyasında performans yakıtı V-Power’dan istasyonları lezzet durakları haline getiren Shell Select marketlerine, temassız temiz tuvaletlerinden sektörün ilk sadakat programı Shell ClubSmart’a, Shell’de Kadın Enerjisi Programı’ndan Engelsiz Hizmet Alanlarına kadar misafirlerinin yolculuklarını keyifli hale getirdiğini ‘İnsanların Shell’i’ mottosu ile vurguluyor.

Shell’in marka elçisi Engin Akyürek, kampanyanın ilk reklam filminde yokuşu çıkmakta zorlanan bir sürücüyü yenilikçi performans yakıtı Shell V-Power’la buluşturuyor. Shell V-Power’ın performans ve gücünün vurgulandığı reklam filminde “en dik yokuşları bile rahatça çıkabilmek isteyen insanların Shell'i” mesajı veriliyor.

Shell, Türkiye’de her gün bir milyondan fazla misafirini istasyonlarında ağırlıyor. Bambaşka ihtiyaçları olan insanların hikayeleriyle devam edecek olan kampanyada, Engin Akyürek yine insanları “İnsanların Shell’i” ile buluşturmaya ve yolculuklarını keyifli hale getirmeye devam edecek.

Shell’in ‘Geri Geri İleri’ adlı reklam filmini izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=UL0TzA5Yc8c

KÜNYE

Reklamveren: Shell & Turcas Petrol A.Ş.

Kreatif Ajans: BLAB X CONCEPT İstanbul
Prodüksiyon: AUTONOMY

Müzik: 25m2Yorum Yazın