Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • İnomist İletişim'e yeni müşteri

İnomist İletişim'e yeni müşteri

7 Şubat 2024 , Çarşamba 20:41
İnomist İletişim'e yeni müşteri

Telemecanique Sensors’ün iletişim ajansı İnomist İletişim oldu

 

90 yılı aşkın deneyimiyle 20’den fazla ülkede sensör ve sensör teknolojileri sektörünün lider şirketlerden biri olarak elektromekanikten elektronik ürünlere, algılamadan tanımlama ve mesafe ölçümüne kadar geniş ürün gamıyla fark yaratan Telemecanique Sensors, PR çalışmalarını İnomist İletişim Danışmanlığı’na emanet etti.

Sensörler alanında bir asra yaklaşan tecrübesiyle dünya çapında tanınmış uzman teknoloji şirketi Telemecanique Sensors, müşterilerine makinelerinin gerekli performans ve güvenilirliğe ulaşması için en iyi ürün ve teknolojiyi seçmelerinde yardımcı oluyor. Uzman kadrosu ve geniş bayi ağı sayesinde küresel arenada ulaşılabilirliği ile dikkat çeken şirket, zengin ürün gamıyla 20’den fazla ülkede pazarın lider oyuncuları arasında yer alıyor ve farklı endüstriyel iş kollarına çözüm ortaklığı yapıyor. Sadelik, yalınlık ve uzmanlık konularını odak noktasına alan Telemecanique Sensors, sektörün profesyonel oyuncularının makinelerini geliştirebilecekleri ve tüm uygulamalarda kullanabilecekleri teknolojiyi sunuyor.  

Telemecanique Sensors’a PR hizmeti verecek olan İnomist İletişim Danışmanlığı’nın portföyünde; teknoloji, otomasyon, robotik, elektrik-elektronik, yapı, inşaat, iklimlendirme, su teknolojileri, endüstriyel cam, çelik, mobilya, sağlık, otomotiv gibi farklı sektörlerden global ve yerli B2B ve B2C markalar yer alıyor.Yorum Yazın