Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • ING Bank yeni reklam kampanyasıyla #bendijitalim diyenlere sesleniyor

ING Bank yeni reklam kampanyasıyla #bendijitalim diyenlere sesleniyor

7 Mart 2016 , Pazartesi 09:49
ING Bank yeni reklam kampanyasıyla #bendijitalim diyenlere sesleniyor
ING Bank, Türkiye’nin lider tasarruf bankası olma hedefi ve yeni nesil bankacılık yaklaşımı çerçevesinde Turuncu Hesap Ailesi’nin yeni ürünü olan ve sadece dijital bankacılık kanalları üzerinden çalışacak olan ürünü e-Turuncu’yu tanıttı. ING Bank’ın yeni ürünü e-Turuncu’nun tanıtımı için çekilen reklam filmi de tıpkı e-Turuncu gibi dijital. 
 
Publicis Yorum tarafından çekilen reklam filmiyle ING Bank’ın sevilen kahramanları Kerem Tunçeri ve Şinasi’nin maceraları dijital dünyaya taşındı. Yönetmenliğini Mehmet Kurtuluş’un yaptığı reklam filminin post prodüksiyonu ise Kötü Kedi Şerafettin’i yapan Anima İstanbul ekibi tarafından gerçekleştirildi. 
 
Ünlü basketbolcu Kerem Tunçeri de dijital oldu 
Motion capture teknolojisinin kullanılmasıyla Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan reklam filminin çekimlerinde 360 derece tarama sistemi kullanıldı. Kerem Tunçeri detaylı olarak tarandıktan sonra 3D modeli oluşturularak hareket edip konuşabilmesi için iskelet sistemi yerleştirildi. Karakterin hareketlerinin yapımı, Eskişehir Anadolu Üniversitesi’ne bağlı olan Motion Capture Studios’da gerçekleştirildi. Üzerinde özel sensörler olan kıyafetlerin kullanıldığı işlemde, Kerem Tunçeri ile aynı boy ve kiloda olan bir body double hareketleri gerçekleştirdi. Alınan data kayıtları kampanyanın tüm video senaryoları göz önünde bulundurularak Dijital Kerem’e aktarıldı. 
 
Reklamda Şinasi, Dijital Kerem ve e-Turuncu’nun fırsatlarla dolu dünyasıyla tanışıyor. Şubeye gitmeden tüm işlemlerinin yapılabileceğini ve 1 yıl boyunca avantajlı hoş geldin faizi fırsatını duyan Şinasi, Kerem’in karşısında bir kere daha yenik düşüyor.
 
e-Turuncu’dan yüzde 13 hoş geldin faizi
ING Bank’ın tek tıkla tasarruf yapma imkânı sunan e-Turuncu, 1 yıl boyunca vereceği yüksek ve rekabetçi “hoş geldin” faizi ile yeni nesil bankacılık çözümleri arayan bireysel mevduat müşterilerine hızlı ve zahmetsiz bir bankacılık modeli sunuyor. 
ING Bank’ın 2011 yılı Ocak ayında çıkardığı ve sektördeki ilk serbest vadeli tasarruf mevduatı hesabı olan ve bir ürün ailesine dönüşen Turuncu Hesap, yeni ürünü e-Turuncu ile daha da genişledi. Yüzde 13’lük rekabetçi hoş geldin faiziyle müşterilerle tanışan e-Turuncu, aynen Turuncu Hesap’ta olduğu gibi vade derdi ve masraf olmadan, dijital kanallar üzerinden hesaba istenildiği zaman para yatırılmasını veya çekilmesini mümkün kılıyor. 
 
Reklam filmini izlemek için lütfen tıklayın
 
Künye: 
Reklamveren: ING BANK
Pazarlama iletişimi Grup Müdürü: Feyza Tamer 
Pazarlama İletişimi Müdürü: Gökçe Say 
Pazarlama İletişimi Yönetmeni: Aylin Kırımlı 
Reklam Ajansı: Publicis Yorum
Müşteri İlişkileri Ekibi: Eda Altıer, Ayla Çaylı
Kreatif Direktör: Can Faga
Kreatif Grup Başkanları: Emrah Kural, Cihangir Gümüş
Stratejik Planlama: Selda Sedes, Zeynep Bortaçina Yener
Prodüksiyon: Arzu Köksal, Deniz Meray Dengiz
Yönetmen: Mehmet Kurtuluş
Yapımcı: Seda Eroğlu
Görüntü Yönetmeni: Hayk Kirakosyan
Post Prodüksiyon Şirketi: Anima İstanbul 
 

Medya
VİDEO İZLE

Yorum Yazın