Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön

Hedef Holding'e yeni ajans

26 Eylül 2023 , Salı 16:50
Hedef Holding'e yeni ajans

Hedef Holding ve amiral gemisi iNFO Yatırım ile

Hedef Portföy şirketlerinin iletişim ajansı

Good Purpose Project oldu!

 

Amaç odaklı pazarlama ve iletişim stratejileri ile müşterilerinin büyüme hedeflerine de destek veren, özellikle finans ve teknoloji sektörlerindeki deneyimi, uzman ekibi, 360 derece bakış açısı ve yakın çalışma anlayışıyla öne çıkan Good Purpose Project, Hedef Holding ve markalarının yeni iletişim ajansı oldu.

Good Purpose Project, çatısı altında yer alan 6’sı halka açık, 20’den fazla grup şirketi ile finans sektörüne yön veren Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından Hedef Holding’in yanı sıra grubun önemli şirketlerinden, bireysel ve kurumsal yatırımcılara sermaye piyasası araçlarının alım–satım aracılığı, yatırım danışmanlığı ve kurumsal finansman hizmetleri sunan iNFO Yatırım ile bireysel ve kurumsal yatırımcılara aktif ve nitelikli portföy yönetim hizmeti veren, yatırım fonları kuruluş ve yönetimini gerçekleştiren Hedef Portföy’ün de stratejik iletişim ortağı olarak hizmet sunmaya başladı.

İletişim danışmanlığı sektöründe farklı bir alan açmak için yola çıkan Good Purpose Project, yeni ekonominin getirdiği büyük rekabette kaybedecek zamanı olmayan markalara, iletişim sürecinin tek merkezden planlanıp uygulanması konusunda yeni bir alternatif sunuyor. Stratejik, konsolide, akıllı ve ölçülebilir çözümlerle markaların iş ve büyüme hedeflerine doğrudan katkı sağlayan Good Purpose Project’in iletişim danışmanlığı yaptığı diğer marklar arasında, ticari, kurumsal ve perakende bankacılık segmentlerinde geniş bir müşteri kitlesine sahip olan, yenilikçi ve katma değeri yüksek ürün, hizmet ve çözümler sunan Türkiye Finans ile yüzde yüz Türk Telekom iştiraki olan ve Türkiye’nin önde gelen firmalarına müşteri deneyimi hizmetleri sunan AssisTT bulunuyor. Good Purpose Project, Mısır’daki Krallar Vadisi’nde keşfedilişinin 100. yıldönümünde Türkiye’de ilk kez sergilenen Tutankhamun Çocuk Kral’ın Hazineleri Sergisi’nin de iletişim danışmanlığını üstlenmişti.Yorum Yazın