Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Happy People Project'e yeni müşteri

Happy People Project'e yeni müşteri

20 Şubat 2024 , Salı 09:43
Happy People Project'e yeni müşteri

HAPPY PEOPLE PROJECT, RECKITT’İN TÜRKİYE’DEKİ TÜM HİJYEN MARKALARINA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Altı kıtada, 68’den fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın önde gelen hijyen, sağlık ve beslenme grubu Reckitt Türkiye’deki tüm hijyen markaları için Happy People Project ile anlaştı. Globalde de Reckitt markaları için ortak iş birlikleri hayata geçiren Happy People Project Türkiye’de Finish, Vanish, Air Wick, Calgon, Lysol, Cillit Bang ve Marc’ın dijital ve sosyal medya dahil tüm reklam kampanyalarını tasarlayacak.

Türkiye’de 13 yıl önce faaliyetlerine başlayan, ardından Dubai, New York ofisleriyle yurt dışında da hizmet vermeye devam eden mikro network reklam ajansı Happy People Project, küresel bazda imza attığı işlerin yanı sıra Türkiye’de de başarılarını sürdürüyor. 2023’te yılın en çok Altın Effie kazanan reklam ajansı olan, yaratıcı işleri ve dinamik ekibi ile dikkat çeken Happy People Project, dünyanın önde gelen şirketlerinden Reckitt’in Türkiye’deki tüm hijyen markalarının reklam ajansı oldu.

Happy People Project, dünyanın en sevilen ve güvenilen hijyen, sağlık ve beslenme markalarını çatısı altında bulunduran Reckitt’in, Türkiye’de hijyen ürün grubuna bağlı olan Finish, Vanish, Air Wick, Calgon, Lysol, Cillit Bang ve Marc markaları için dijital ve sosyal medya kanalları da dahil tüm reklam kampanyalarını üstlenecek.

 Yorum Yazın