Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Gülse Birsel, Subaru reklamlarında

Gülse Birsel, Subaru reklamlarında

28 Nisan 2016 , Perşembe 09:03
Gülse Birsel, Subaru reklamlarında
Simetrik sürekli dört çeker sistemi, yatay yerleşimli Boxer motor, yeni nesil güvenlik sistemleri ve yüksek konfor donanımlarıyla Japon mühendisliğinin en başarılı otomobillerini geliştiren Subaru, Türkiye’deki yeni reklam kampanyasında ünlü oyuncu ve senarist Gülse Birsel ile anlaştı.
 
Bayraktar Grubu’nun 20 yılı aşkın süredir Türkiye distribütörlüğünü yürütmekte olduğu Subaru otomobil markasının reklam filmlerinde Gülse Birsel başrolde yer aldı ve bu filmlerin senaristliğini de kendisi üstlendi. #benimstarım serisinin ilk reklam filmi 26 Nisan 2016 tarihinde gösterilmeye başlandı.
 
Reklam filmlerinin yönetmenliğini Bora Egemen, görüntü yönetmenliğini de daha önce başka ülkelerde birçok Subaru reklamının görüntü yönetmenliğini yapmış olan Stefano Morcaldo üstlenirken Yapım Şirketi olarak 25 Film ile çalışıldı.
 
Senaryosunda Subaru modellerinin vadettiği konfor, güvenilirlik, yaygın servis, güvenlik ve ileri teknoloji gibi özelliklere vurgu yapılan reklam filmi hakkında Subaru Genel Müdürü Halil Karagülle “Subaru’nun Türkiye’de tamamen yerli bir prodüksiyonla gerçekleştirilen ilk reklam kampanyasını başlatıyoruz. Subaru XV, Yeni Forester ve Outback modellerinin yenilenmesi, Levorg modellerimizin gelmesiyle son yıllarda sürekli artan bir başarı grafiği elde ettik. Subaru markasının genişleyen ürün gamı ve yaygınlaşan satış ve servis ağıyla önümüzdeki yıllarda daha da hızlı bir şekilde büyümesini hedefliyoruz. Müşterilerimizin Subaru otomobilleri seçmelerindeki en önemli kriterler, güvenlik, ileri teknoloji ve sunduğu özelliklerle ‘akıllı bir seçim’ olması. Gülse Birsel de, yaratıcılığı, güvenilirliği ve hayata geçirdiği uzun soluklu başarılı projelerle öne çıkmış, başarı odaklı ve yenilikçi kişiliğiyle markamızla bütünleşen bir isim. Bu anlamda markamız ile Gülse Hanım’ın kimyası örtüştü diyebilirim. Bu işbirliğinin, hedef kitlemize doğru mesajları iletmekte büyük faydası olacağına ve hedeflerimize ulaşmakta bizi bir adım ileriye taşıyacağına inanıyorum” dedi. 
 
 
 


Yorum Yazın