Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Gülben Ergen Rinso için kamera karşısında...

Gülben Ergen Rinso için kamera karşısında...

12 Haziran 2014 , Perşembe 10:21
Gülben Ergen Rinso için kamera karşısında...
Türkiye’de 20. yılında tüketicilerinin, kendilerini en iyi temsil edecek ünlü isim olarak Gülben Ergen’i seçmesi ile başlayan Gülben Ergen Rinso işbirliği kapsamında çekilen yeni reklam filmi yayına girdi. Rinso’nun dünyaca ünlü 3 boyutlu animasyon karakteri Rinso ile kamera karşısına geçen Gülben Ergen’in rol aldığı film müzik klibi kurgusuyla çekildi.
 
Reklam filmi için “Sen” şarkısını yeniden düzenleyen Gülben Ergen, şarkıyı sempatik ve mis kokulu rol arkadaşına ithafen söyledi. Çekimleri Antalya’da yapılan reklam filminin animasyonları ise Almanya’da tamamlandı. 
 
Rinso’nun 20. yılı için yürütülen kampanyada reklam filminin yanı sıra Ergen’in TV programı haftada bir gün Rinso Çamaşır Matinesi ismiyle özel bir format ile yayınlanıyor. 
 
Rinso sosyal medya hesaplarındaki içeriklere de yansıyan işbirliği Gülben’den Hayat Kokan Notlar isimli bir projeye de konu oldu. Ergen, ilk kez bu proje ile profesyonel olarak yazma yönünü de ortaya koyacağını söylerken “Gülben’den Hayat Kokan Notlar” projesini şöyle anlattı:  “Eskiden sadece şarkılarımla ve TV ekranı ile kendimi anlatırken şimdi sosyal medya ile sanal denilse de bence çok daha gerçek bir iletişim var aramızda. Bu bize, içime çok sinen bir proje için ilham verdi. Bu proje ile başta beni markalarına yakıştıran Rinso kadınlarına ve elbette tüm kadınlara Rinso ile birlikte bir teşekkür etmek istedik. Hayata benim ve Rinso’nun baktığı pencereden olduğu gibi pozitif, eğlenceli, umutlu ve neşeyle bakmak isteyen kadınlar için kalemi elime alıyorum.  Günlük olaylardan, insanlarla olan ilişkilerimden,  evimden, işimden, sosyal çalışmalarımdan özetle yaşadıklarımdan çıkardığım yorumları Gülben’ce notlara dönüştüreceğim. Rinso ile birlikte bu notları derleyip bana ilham veren şeylerin başka kadınlara da ilham vermesi için paylaşacağız.”
 
Reklam Filmi Künyesi
REKLAMVEREN: UNILEVER / RİNSO
REKLAMVEREN YETKİLİSİ: ERCAN SOLMAZ
AJANS: Lokal İstanbul
KREATİF DİREKTÖR: Ozan Varışlı
YAPIM ŞİRKETİ: DEPO Film             
YAPIMCI: Ender Sevim, Cüneyt Utkular
YÖNETMEN: İlkay Kopan
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: JensMaasboel
POST PRODÜKSİYON ŞİRKETİ: ARRI, Berlin
 
 
 


Yorum Yazın