Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • GroupM'de atamalar devam ediyor

GroupM'de atamalar devam ediyor

26 Haziran 2020 , Cuma 16:03
GroupM'de atamalar devam ediyor

GroupM Türkiye’de üst düzey atamalarla organizasyon yapısını güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak özellikle medya planlama ve içerik yönetiminde sektörün genç ve deneyimli ismi Serhat Demir, GroupM’de Head of Content görevine getirildi.
Serhat Demir İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra OMD ve Zenithoptimedia’da çalışarak medya planlama kariyerine başladı.

2009 yılında katıldığı GroupM’de MEC ve Wavemaker çatısı altında bir çok global ve yerli markaya hizmet verdi. 2015 yılı itibariyle müşteri çözümleri ve içerikten sorumlu yönetici ortak olarak görev yapmaya başladı.2017 yılında Türkiye’de medya ajansları arasındaki ilk konsantre içerik pazarlaması birimi olan “MEC Wavemaker” lansmanını gerçekleştirdi ve bu birimin liderliğini üstlenen Demir, içerik departmanının başında geçirdiği süreçte 300’ün üzerinde prodüksiyon, sponsorluk, influencer marketing, gaming, etkinlik ve 360” marka iş birliği projesini hayata geçirdi.

Demir, Haziran 2020 itibariyle Wavemaker’da müşteri çözümleri ve içerikten sorumlu yönetici ortak rolünün yanı sıra GroupM Türkiye Head of Content olarak görev yapmaya başlamış durumda. Demir, GroupM’in sahip olduğu data kaynakları, içgörü uzmanlığı, stratejik bakış açısı ve yaratıcı çözümlerin getirdiği avantajla bu alandaki en doğru ve etkili oyuncu olduğunu düşünürklen, yeni görevinden dolayı çok heyecanlı ve mutlu olduğunu ifade etti.

 

 Yorum Yazın