Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Greyder 2018'de ayakkabı sektörünün en itibarlı markası oldu

Greyder 2018'de ayakkabı sektörünün en itibarlı markası oldu

11 Ocak 2019 , Cuma 10:53
Greyder 2018'de ayakkabı sektörünün en itibarlı markası oldu

Pazarlama sektörünün bilgi paylaşım platformu Marketing Türkiye tarafından araştırma şirketi Akademetre’nin saha çalışmasını gerçekleştirdiği “İti¬bar ve Marka Değer Performans Ölçü¬mü Araştırması” baz alınarak düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri, 8 Ocak 2019 tarihinde Raffles İstanbul’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Ödül araştırma sonuçları ile belirlendi

İtibar ve Marka Değer Performans Öl¬çümü saha araştırması kapsamında, Türkiye‘nin 12 büyük şehrinde 1.200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda 50’yi aşkın sektörde yıl içinde itibarını en çok artıran marka¬lar tüketicinin oylarıyla belirlendi. Araştırma  sonuçlarına göre ayakkabı–çanta kategorisinde en itibarlı marka ödülünü Greyder kazandı. Sektörde ödül kazanan bir diğer marka ise FLO oldu.

The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri ayakkabı ve çanta sektörü kategorisinde en itibarlı marka seçilmekten dolayı mutluluk duyduklarını belirten Greyder Marka Müdürü Özlem Elfassy, Greyder markasının sağlamlık, dayanıklılık, rahatlık ve şıklıkla eş anlamlı bir marka olduğunu vurguladı. 60 yıllık sektörel birikim ve tecrübeyle ayakkabı modasının en çok tercih edilen markalarından biri olarak yüksek kalite standartlarında üretim yaptıklarını belirten Özlem Elfassy, Türkiye‘de Greyder‘in ayakkabı sektörüne ‘casual moda‘ kavramını getiren ilk firma olduğunu kaydetti.

Elfassy, gerek erkek ve kadın ayakkabı modası gerekse 2018 Mayıs ayında lansmanını yaparak büyük ilgi gördükleri çocuk ayakkabı kategorisinde fark yaratan ürünlere imza attıklarını ifade etti. 2019 yılında tüketicilere yeni ve yenilikçi ürünler sunacaklarını söyleyen Elfassy, iletişim çalışmalarına hız vererek yeni yılda özel kampanyalar düzenleyeceklerini de belirtti.Yorum Yazın