Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön

GQ artık Türkiye'de!

21 Eylül 2011 , Çarşamba 15:07
GQ artık Türkiye'de!

80 yıldır Amerika'da yayınlanan, 32 yıldır Conde Nast Yayın Grubu'na dahil olan ve 19 ülkede 12 farklı dilde yayınlanan erkeklerin yaşam biçimini ve stilini yönlendiren GQ, 2012 Mart ayında Türkiye'de yayınlanmaya başlayacak.

Yayın hazırlıklarına başlayan GQ Türkiye'nin Genel Yayın Yönetmeni, 1998'den beri NTV'de yapımcı, sunucu, yönetici olarak farklı görevlerde bulunan Mirgün Cabas olacak.

Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın konu hakkında şunları söyledi; "Takip edenlerin bildiği gibi GQ, okuyucuna bir yaşam tarzı sunuyor. Derginin içeriğini, kimliğini bu tarz belirliyor. GQ Türkiye'nin Yayın Yönetmenini düşünürken bu tarzla örtüşen bir profile sahip olmasını hedefledik. Mirgün Cabas, hem profesyonel geçmişi hem de kişisel özellikleri nedeniyle bizim için doğru ve ideal isimdi. Aynı zamanda meslekteki birikimi, iddiası ve çok geniş ilgi alanı bu görevi hakkıyla yapacağının güvencesiydi. Tereddüt etmeden bu göreve getirilmesine karar verdik. Conde Nast da bu seçimi memnuniyetle karşıladı."

 


Yorum Yazın