Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...



Facebook
Twitter
Başa Dön

Goodworks'e yeni müşteri

10 Ocak 2024 , Çarşamba 15:29
Goodworks'e yeni müşteri

GoodWorks, Tineco’nun yeni iletişim ajansı oldu

 

Bugün 20’den fazla ülkede akıllı elektrikli süpürgeleriyle öne çıkan Tineco, 2024 itibariyle yeni dönem iletişim ve sosyal medya faaliyetlerini GoodWorks İletişim Danışmanlığı ile sürdürecek.

 

"Teknolojisiyle kolaylaştırır, hayata zaman kalır” vizyonuyla faaliyet gösteren Tineco, ev temizliği kategorisine öncülük ederek yeni nesil elektrikli süpürgeleriyle öne çıkıyor. Kullanıcıların günlük yaşamını daha konforlu hale getirmeyi hedefleyen Tineco, akıllı teknolojisi ve modern tasarıma sahip iFloor 3 ve FLOOR ONE S5 Combo Plus modelleriyle kullanıcılarına pratik, etkili ve kullanımı kolay bir temizlik deneyimi sunuyor.

GoodWorks, Tineco’ya stratejik iletişim danışmanlığı, kurumsal iletişim, medya ilişkileri, itibar yönetimi, lider iletişimi ve sosyal medya alanlarında hizmet verecek.

GoodWorks’ün portföyünde Anadolu Sağlık Merkezi, Aktif Bank, Allu, Boyner Grup, Canon, Demirören Medya, Demant, Eczacıbaşı Sağlık, Form Şirketler Grubu, Gürmen Group (RAMSEY, KİP), Hitay Holding, HONOR, İELEV ve İELEV Eğitim Kurumları, Koroplast, Lokman Hekim Sağlık Vakfı, Nestle, Perrigo, Porçöz, Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi, Vorwerk, WarnerMedia, World Medicine gibi markalar bulunuyor.



Yorum Yazın