Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön

GO Sharing, Amsterdam'da

7 Şubat 2024 , Çarşamba 20:48
GO Sharing, Amsterdam'da

1000 Yatırımlar Holding, BinBin ile başladığı yurt dışı açılımını GO Sharing operasyonuyla güçlendiriyor

GO Sharing, Amsterdam'da Yeni Bir Döneme Başlıyor!

Avrupa'nın önde gelen paylaşımlı e-moped ve e-bisiklet hizmetleri sağlayıcısı GO Sharing, mobilite dünyasındaki serüvenine yeni bir soluk getiriyor. Şirket, birçok Avrupa ülkesinde ve Türkiye'de başarılı operasyonlarını sürdürdükten sonra, şimdi de Amsterdam'da faaliyet göstermeye hazırlanıyor.

 

Mikromobilite alanında yurt dışına açılan ilk Türk şirketi olarak faaliyetini sürdüren BinBin ile Bulgaristan’da başladığı yurt dışı açılımını Bosna Hersek, Hırvatistan ve Makedonya’yla sürdürürken; 1000 Yatırımlar Holding de GO Sharing’i satın alarak Batı Avrupa’ya da giriş yaptıktan sonra yurt dışı açılımlarına Amsterdam operasyonuyla devam ediyor.

2023 yılında 1000 Yatırımlar Holding bünyesine katılan mobilite girişimi Go Sharing, 1 Nisan 2024 itibarıyla Hollanda’nın başkenti Amsterdam'da 600 adet filosuyla hizmet vermeye başlayacak. Şirket, elektrikli mopedleri ile şehir sakinlerine çevre dostu, ekonomik ve hızlı ulaşım seçenekleri sunacak.

BinBin ve GO Sharing CEO'su Mudzahid Beslija konu ile ilgili şunları söyledi: "Amsterdam gibi dinamik bir şehirde faaliyete geçmekten dolayı büyük bir heyecan duyuyoruz. Sürdürülebilir ve pratik ulaşım seçeneklerinin giderek artan önemini göz önünde bulundurduğumuzda, şirket olarak çevreci ve kullanıcı dostu mobilite çözümlerini daha yaygın olarak sunmanın gururunu yaşıyoruz. Amsterdam operasyonumuz, Avrupa'nın dört bir yanındaki kullanıcılarımıza bu değerleri sunma misyonumuzun bir parçası. 1 Nisan itibarıyla faaliyet gösterdiğimiz diğer şehirlerde olduğu gibi Amsterdam’da şehir yaşamının ayrılmaz bir parçası olmayı hedefliyoruz. Başta ülkemiz olmak üzere yurt dışı operasyonlarımızda da edindiğimiz deneyim ve birikimle bu kez Amsterdam sakinlerinin daha temiz ve huzurlu bir şehirde seyahat etmelerini sağlamak için çaba sarf edeceğiz.”Yorum Yazın