Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Gençlik hareketi #banabak’ın Youtube Kanalı Salon Banabak açıldı

Gençlik hareketi #banabak’ın Youtube Kanalı Salon Banabak açıldı

20 Ocak 2016 , Çarşamba 13:48
Gençlik hareketi #banabak’ın Youtube Kanalı Salon Banabak açıldı
P&G Türkiye, Pantene, Head&Shoulders, Gillette, İpana, Oral-B, Orkid, Max Factor gibi kişisel bakım markalarıyla yeni nesil bir hareket başlatıyor. #banabak hareketi; gençlere, etkileyici olmak için ekstra çaba harcamalarına gerek olmadığını, daha azın aslında daha çok olduğunu, özgüvenli bir duruşun tüm kapıları açabileceğini hatırlatan ve onları destekleyen yeni nesil bir gençlik akımı.
 
Bir gencin en özgüvenli halinin #banabak hali olduğu inancından doğan #banabak hareketinin sözcüsü bu sene de geçen seneki gibi, oyuncu Özge Özpirinçci oldu. Banabak projesinin lansmanı için ilk kez bir araya gelen Özge Özpirinçci ve ünlü vloggerlar video hazırlıklarını tamamladı. Orkid’te Burcu Bakdur, Gilette’te Can Çelikay, Head & Shoulders Uras Benlioğlu ve Ayşegül Kaplan, Pantene’de Aslı Özdel ve İpana&Oral-B’de ise Nil Ertürk gibi ünlü vloggerlar en banabak halleriyle hazırladıkları videoları ile harekete destek veriyor. Salon #banabak’ta Burcu Bakdur Orkid ile Kızlar Arasında’da kız muhabbeti çeviriyor, Aslı Özdel Pantene ile Pratik ve Havalı’da pratik saç ve makyaj modelleri gösteriyor, Can Çelikay Gillette ile Gerçek Muhabbetler’de erkek muhabbeti yapıyor, Nil Ertürk İpana-Oral-B ile Gülüşünü Göster Stilinle Hayata Karış’ta gülüşünüzü gösteren çabasız stil ve moda önerileri paylaşıyor, Uras Benlioğlu ve Ayşegül Kaplan ise Head&Shoulders ile Kız Kafası Erkek Kafası’nda muhabbetlerdeki kız ve erkek bakış açısının farkını ortaya koyan muhabbetler gerçekleştiriyor. Salon #banabak Youtube kanalına üye olan takipçileri birbiriden farklı süpriz hediyeler bekliyor.
 
Özge Özpirinçci ve ünlü vloggerların da katılımıyla 28 Şubat tarihinde İstanbul Üniversitesi’nde stantlar kurulacak. İlerleyen tarihlerde farklı üniversitelere de ziyaretler devam edecek. Banabak kanal tanıtım videosu ile ilk 3 günde15 milyon kişiye erişim sağlanırken, kanal ayrıca ilk 3 günde rekor kırarak 43.000 aboneye ulaştı.
 
Salon #banabak Youtube Kanalı için lütfen tıklayın
 
 


Yorum Yazın