Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Garanti’den 12 Cesur Yürek’e anlamlı destek: #ÇakBiBeşlik

Garanti’den 12 Cesur Yürek’e anlamlı destek: #ÇakBiBeşlik

8 Ağustos 2018 , Çarşamba 09:52
Garanti’den 12 Cesur Yürek’e anlamlı destek: #ÇakBiBeşlik

Garanti Bankası, Türk basketboluna 17 yıldır verdiği kesintisiz desteğin yanı sıra her sene olduğu gibi bu sene de millilerimize özel bir reklam kampanyası hazırladı.

Garanti, tüm spor branşlarında olduğu gibi basketbolda da oyuncular ve seyirciler için moral vermenin, sevinci paylaşmanın ve takım dayanışmasının simgesi olan çak hareketini, “ÇakBiBeşlik” sloganıyla reklam kampanyasına taşıdı. Yeni reklam kampanyasıyla Garanti, tüm Türkiye'yi Dünya Şampiyonası'na katılacak basketbol milli takımları için desteğe çağırıyor.

Kampanyanın ilk reklam filmini 16-26 Ağustos 2018 tarihlerinde Hamburg’da gerçekleşecek 13. Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası’nda mücadele edecek “12 Cesur Yürek” için yayınlayan Garanti, tüm basketbol severlerin milli takımımıza desteklerini #ÇakBiBeşlik hashtag’iyle iletmeye davet ediyor.

Garanti Bankası olarak tüm Türkiye’nin millilerimizin yanında olduğunu bir kez daha onlara hissettirmek amacıyla özel bir reklam kampanyası hazırladıklarını belirten Garanti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Direktörü Elif Güvenen, “Kampanyamızın ilk reklam filmini basketbolda oyuncuların ve seyircilerin kenetlendiğini, bir olduğunu gösteren, en anlamlı hareketlerden biri olan “çak” hareketi üzerine kurguladık.Arzumuz; klasikleşen bu hareketi 12 Cesur Yürek, Dünya Şampiyonası'na giderken büyük bir destek hareketine dönüştürmek. Türkiye’nin gücünü göstermek için herkesi #ÇakBiBeşlik hashtag’iyle kampanyaya katılmaya, desteklerini paylaşmaya ve basketbol coşkusunu birlikte yaşamaya davet ediyoruz. Bu vesileyle 12 Cesur Yürek’e, Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası’nda gönülden başarılar diliyorum.” dedi.
Reklam kampanyasına “Potanın Perileri” filmiyle devam edecek olan Garanti, 22-30 Eylül 2018 tarihlerinde FIBA Kadınlar Basketbol Dünya Şampiyonasında mücadele edecek A Milli Kadın Basketbol Takımına da #ÇakBiBeşlik kampanyası kapsamında destek çağrısı yapacak.

 

Künye
Reklamın Başlığı: Garanti'den 12 Cesur Yürek'e Büyük Destek: #ÇakBiBeşlik
Reklamveren: Garanti Bankası
Reklamveren Yetkilisi: Ali Baras, Zeynep Çömez, Armağan Tulunay Dölek, Buse Kaya
Reklamveren Ajansı:  Alametifarika
Yaratıcı Yönetmen: Ozan Özüm Özbey, Odisseas Sevsevme
Yaratıcı Ekip:  Caner Apaydın, Çağlar Kurtaran, Ali Can Savaş, Doğuş Kozal, Tuna Öngü, Burçin Perçin, Nurcan Sayılır
Yönetmen:  Tunç Topçuoğlu / İstanbuldogz
Stratejik Planlama: Berra Katlav, Seren Pala, Alara Akkamış
Prodüksiyon:  Övgü Akgürgen, Teğin Polat, Merve Haklı
Müşteri İlişkileri: Duygu Yılmaz, Müge Bürge
Post Prodüksiyon Şirketi:  Filimişleri
Diğer Ajanslar:  Cereyan Medya, Group MYorum Yazın