Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Garanti, kadın girişimcilere yönelik çalışmalarının 10. yılını kutluyor

Garanti, kadın girişimcilere yönelik çalışmalarının 10. yılını kutluyor

8 Haziran 2016 , Çarşamba 12:06
Garanti, kadın girişimcilere yönelik çalışmalarının 10. yılını kutluyor
Garanti Bankası’nın, yeni nesillere ilham veren ve rol model olan yüzbinlerce kadın girişimciye yönelik çalışmalarının 10. yaşına özel hazırlanan reklam filmi yayına girdi. 
 
Filmde; oyun oynayan iki kız çocuğunun, Persu Suni Deri Fabrikası’nın sahibi olan komşuları Perihan Çöçelli’den ilham alarak, büyüdüklerinde dünyaya ihracat yapan bir işin sahibi olmayı hayal ettikleri konu alınıyor. Perihan Hanım’ın her zaman yanında olan Ugi ise çocukların oyununu ekranından izlettirerek, Perihan Hanım’ın çevresindekilere nasıl ilham verdiğini gösteriyor.
 
Filmle ilgili görüş bildiren Garanti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Birim Müdürü Elif Güvenen, “Garanti Bankası olarak, 10 yıldır kadın girişimcilerin yanında yer almanın ve konuyu farklı bir segmentte değerlendiren ilk özel banka olmanın gururunu yaşıyoruz. Kadın girişimcileri desteklemek ve farkındalık yaratmak amacıyla sürdürdüğümüz çalışmalarımıza dikkat çekmek amacıyla hazırladığımız reklam filminde, kadın girişimcilerin yeni nesillere nasıl rol model olduğuna dikkat çekmek istedik. Yeni kahramanımız Ugi’nin de Perihan Çöçelli’ye eşlik ettiği filmde, iş hayatına atılan kadın girişimcimizin başarısını ve çevresinde nasıl fark yarattığını göstermeyi amaçladık.” dedi.
 
Künye
Reklamveren; Garanti
Reklamveren Temsilcisi; Elif Güvenen, Burcu Tokcan, Gözde Pınar, Sinem Görgöz İnnice, Saba Şimşeker, Nazlı Çakıroğlu, Armağan Tulunay Dölek
Reklam Ajansı; Alametifarika
Reklam Ajansı Ekibi: Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey,Caner Apaydın, Barış Alkan, Deniz Yükselci, Hakan Şılak, Gökçe Çankaya, Gözde Keçeci, Ercan Tarhan,Gökhan Akbay, Başak Tetik, İdil Aydoğdu Önuçak, Berra Katlav, Melis Güçbilmez, Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Özgür Dağgez, Vedat Bonfil 
Prodüksiyon Şirketi; Autonomy
Yönetmen; Uygar Kutlu
Görüntü Yönetmeni; Emre Tanyıldız
Post Prodüksiyon; Filimişleri
Müzik; Nilinişleri
Vokal; Mehmet Erdem
Medya Ajansı; Cereyan
 

 Yorum Yazın