Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Galatasaray'ın forma sırt sponsoru Garenta oldu

Galatasaray'ın forma sırt sponsoru Garenta oldu

21 Ağustos 2015 , Cuma 14:33
Galatasaray'ın forma sırt sponsoru Garenta oldu
Galatasaray Spor Kulübü ile Garenta markası, forma sırt sponsorluğu konusunda anlaşma sağladı. Anlaşmanın detayları; Galatasaray Spor Kulübü Muhasip Üyesi Tayfun Demir ve Çelik Motor Genel Müdürü Bora Koçak’ın katılımıyla Türk Telekom Arena Stadı’nda düzenlenen ortak bir basın toplantısı ile açıklandı.
 
İlk olarak 8 Ağustos'ta, Galatasaray’ın Bursaspor’la karşı karşıya geldiği ve Süper Kupa’yı kazandığı maçta başlayan işbirliği, 2015 – 2016 sezonundan itibaren üç yıl boyunca devam edecek. Galatasaray, Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda yapacağı iç saha ve deplasman maçlarında Garenta logolu formaları giyecek. Çelik Motor bünyesindeki KIA markası da sponsorluk kapsamında Galatasaray’ın saha içi ve saha dışı iletişim mecralarında yer alacak. 
 
Galatasaray Spor Kulübü Muhasip Üyesi Tayfun Demir basın toplantısında yaptığı konuşmada, “Bugün burada, öncü ve uluslararası kimliğiyle bir dünya markası olan ilklerin ve enlerin takımı Galatasaray Spor Kulübü ile kendi sektöründe yenilikçi ve girişimci bir marka olan Çelik Motor’un gerçekleştirdiği önemli bir işbirliğini, siz değerli basın mensupları ve tüm kamuoyu ile paylaşmak üzere toplanmış bulunuyoruz.  Bugünden itibaren 2017/2018 sezonu sonuna kadar Türkiye Kupası ve Süper Lig maçlarında sırtımızda Çelik Motor’un markası olan Garenta logolu formalarla mücadele edeceğiz. Anlaşmanın şartlarını KAP’ta açıklayacağız.Çelik Motor gibi güçlü markalarla gerçekleştireceğimiz tüm iş ortaklıkları kulübümüzün gerek saha içi gerekse saha dışında büyümesi ve başarılı olmasına yardımcı olacaktır. Bu bağlamda, Çelik Motor yönetimine bir kez daha Galatasaray ailesine hoş geldiniz demek istiyorum” dedi. 
 
Tarihi boyunca Türkiye'de ve Avrupa arenasında sayısız başarıya imza atan Galatasaray gibi büyük bir kulübe destek vermekten dolayı mutluluk duyduklarını belirten Çelik Motor Genel Müdürü Bora Koçak imza töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:
 
“Çelik Motor olarak Türk otomotiv sektöründe 55. yılımızı kutladığımız 2015 yılında Galatasaray Spor Kulübü ile önemli bir sponsorluk anlaşmasına imza atıyoruz. Galatasaray’a, günlük araç kiralama pazarının önemli oyuncularından biri olan Garenta markamızla destek vereceğiz. Çelik Motor’un en genç markası olarak günlük araç kiralama pazarına hızlı bir giriş yapan ve kısa sürede pazarın önemli oyuncularından biri olan Garenta’yı uluslararası bir oyuncu haline getirme stratejimize paralel olarak hem ulusal hem de uluslararası alanda büyük başarılar kazanmış Galatasaray ile birlikte markamızı duyurmak, tanıtmak ve bilinirliğimizi artırmak için bu şekilde bir işbirliğine gittik.  Galatasaray Yönetimine bu işbirliği için teşekkür ediyorum. Çelik Motor olarak Türk sporuna destek vermeye önümüzdeki dönemlerde de farklı işbirlikleriyle devam edeceğiz.” 
 


Yorum Yazın