Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Fanuc Türkiye Brandworks İletişim ile el sıkıştı

Fanuc Türkiye Brandworks İletişim ile el sıkıştı

6 Eylül 2019 , Cuma 11:49
Fanuc Türkiye Brandworks İletişim ile el sıkıştı

Japonya merkezli CNC, Robot ve Makine üreticisi olmasının yanı sıra donanım ve yazılım alanlarında da önemli bileşenleri kendi bünyesinde geliştiren ve üreten tek şirket olan Fanuc, Türkiye operasyonunda kurumsal iletişim, lider iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk, proje ve medya iletişimi alanlarında hizmet almak üzere Brandworks İletişim Danışmanlığı ile anlaştı.

60 yıllık bir deneyime, dünya çapında kurulu 22,5 milyon ürüne ve 6.000’den fazla çalışana sahip olan FANUC, sektördeki en yüksek otomasyon üretim tesisine sahip. Avrupa'da 29 şubesi bulunan FANUC, 108 ülkede 264 lokasyonda satış, teknik destek, lojistik ve servis desteği hizmetleri sunuyor. Standart çözümlerden ısmarlama paketlere kadar tam kapsamlı bir portföy sunan FANUC, dünya çapındaki müşteri hizmetleriyle, üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarırken, duruş sürenizi en alt düzeye indirgiyor.

Brandworks İletişim ise ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne, kurumsal ve pazarlama iletişimi alanında stratejik danışmanlık hizmeti sunuyor.

 

Etiketler: halklailiskilercom


Yorum Yazın