Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Facebook zaman tünelinde yeni uygulamalar...

Facebook zaman tünelinde yeni uygulamalar...

19 Ocak 2012 , Perşembe 16:03
Facebook zaman tünelinde yeni uygulamalar...

Facebook, eski profil sayfasının yerini alan "zaman tüneli" sayfaları için yeni uygulamaları devreye soktu. Kullanıcıların kendi zaman tünellerine ekleyebilecekleri ve böylece sevdikleri ya da önemli buldukları pek çok şeyi arkadaşlarıyla paylaşabilecekleri altmıştan fazla yeni uygulama kullanıma sunuldu.
 
Yeni uygulamalar kullanıcılara, diledikleri tüm etkinliklerini zaman tünellerindeki hikayelerine ekleme olanağı sunuyor. Çeşitli markalar tarafından; müzik, yemek, seyahat, spor ve sinema gibi pek çok farklı alanda geliştirilen yeni zaman tüneli uygulamalarına https://www.facebook.com/about/timeline/apps adresinden ulaşılabiliyor.
 
Facebook kullanıcıları bir uygulamayı zaman tünellerine ekledikten sonra, her etkinlikle birlikte zaman tünellerini güncelleyebiliyor. Kullanıcılar hangi uygulamayla ilgili güncellemeleri kimlerin göreceğini belirleyebiliyor ve zaman tünellerinde yer alan herhangi bir paylaşımı diledikleri zaman kaldırabiliyor. Tüm kişisel ayarlar "Yaptıklarının Dökümü" bölümünden gerçekleştirilebiliyor.
 Yorum Yazın