Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Eti Canga şimdi de ambalajını “dağıttı”!

Eti Canga şimdi de ambalajını “dağıttı”!

12 Ekim 2018 , Cuma 12:20
Eti Canga şimdi de ambalajını “dağıttı”!

‘Dağınık sevenlere Eti Canga’ sloganı ile yola çıkan Eti’nin dağınık çikolatası Eti Canga, bu defa birbirinden farklı ve eğlenceli tasarımlarla ambalajını da “dağıtarak”, raflarda yeni bir Canga keyfi yaşatmaya hazırlanıyor.

Dağınıklığı seven gençlerin markası Eti Canga yeni kampanyası çerçevesinde kısa bir süre için sınırlı sayıda üretilen 10 farklı dağınık tasarımlı ambalajlarıyla raflarda gençlerle buluşacak.

Dağınık Eti Canga, reklam filminde harfleri de dağıtıyor!
Reklam filmlerinde hikâyeleri ve görselliğiyle dağıtmayı seven gençleri kucaklayan ve dağınıklığı “goril” imgesiyle metaforlaştıran Eti Canga, yeni dağınık ambalajlarını yine eğlenceli bir dille anlatıyor. Eti Canga’nın yeni reklam filminde kahramanımız bu defa harfleri darmadağın edilmiş kelimelerle konuştuğu halde ne dediğinin anlaşıldığını kanıtlıyor ve mutlu dağınıklığını bu yolla savunuyor.

Nörobilimcilerin yaptığı araştırmaya göre, kelimelerde ilk ve son harfin belirleyici olduğu ve harflerin yeri değişse bile beynimizin aslında kelimeleri bir bütün olarak algıladığını ortaya koyuyor. Bu olgudan yola çıkarak reklam filmindeki kahramanımızın, harfleri tümüyle karıştırılmış kelimelerle konuşmasına rağmen ne dediği anlaşılabiliyor! Böylece Eti Canga gençleri dağıtmaya bir kez daha, ama bu sefer çok ilginç bir yolla davet ediyor. Reklam filmi aynı zamanda gençleri, kısa bir süre için sınırlı sayıda üretilen birbirinden farklı 10 dağınık ambalajlı Eti Canga ile buluşturuyor! 

Künye
Reklamveren: Eti
Reklamveren ekibi: Aynur Keskin Karaderi (Eti Çikolata Kıdemli Kategori Müdürü), Ayşegül Ersoy Gürhan (Ürün Müdürü), Nur Seda Namazcı (Ürün Müdür Yardımcısı)
Reklam Ajansı: Rafineri Reklam Ajansı
Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Emre Kaplan
Kreatif Direktör: Can Erdoğan
Yaratıcı Ekip Liderleri: Ahmet Uğurel, Aslı Soylu
Yaratıcı Ekip: Emre Onacak, Kaan Topaloğlu, Emre Koca, Ali İhsan Ozan
Marka ekibi: Erbek Onur, Nazlı Elibol, Şafak Ertemiz
Stratejik Planlama Ekibi: Mert Tuncer, Berkay Başer
Ajans Prodüktörü: Şafak Serter, İpek Savaş
Yapım Şirketi: Depo Film
Yönetmen: İlkay Kopan
Post Prodüksiyon: İmaj Post ProductionYorum Yazın